کد خبر: 258955 A

حاضرم تدارکات تیم را برعهده بگیرم؛

ایلنا: پیشکسوت باشگاه پاس تهران معتقد است با این همه امکاناتی که پاس در تهران دارد حیف است این تیم به تهران برنگردد.

مهدی مناجاتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درباره احتمال بازگشت تیم پاس به تهران بعد از تغییر فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت: خود سردار احمدی‌مقدم از بچه‌های ورزشی بود و من این موضوع را بعد از دو- سه بار ملاقاتی که با وی داشتم متوجه داشتم اما مشکلات‌مالی باعث شد پاس به تهران بازنگردد ولی امیدوارم هر کسی می‌آید بتواند پاس را به تهران برگرداند.

وی ادامه داد: پاس از جمله تیم‌های سابقه‌دار فوتبال تهران و کشور بود و از قطب‌های فوتبال محسوب می‌شد که واقعاً حیف است در تهران نباشد. پاس در گذشته بیشترین قهرمانی‌ها را داشت. از جمله قهرمانی متعددش در مسابقات جام تخت‌جمشید بود. اگر تیم‌های ملی را در گذشته بررسی کنیم بیشترین مربیان آن از پاس بودند. همین 20 سال گذشته را بررسی کنید از مرحوم اسداللهی، رنجبر، حشمت مهاجرانی، همایون شاهرخی، حسین فرکی و کوچکترینش من به نوعی در تیم ملی مربی بودیم و در کنار آن مربیانی مانند فیروز کریمی هم از خانواده پاس هستند.

وی ادامه داد: واقعاً حیف است که این تیم در تهران دارای زمین‌های تمرین و استادیوم اختصاصی 20هزار نفری است اما باشگاه‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال در زمین‌های اجاره‌ای بازی می‌کنند.

این پیشکسوت باشگاه پاس با اشاره به فرآیند بازگشت تیم فوتبال این باشگاه از همدان به تهران گفت: در این زمینه فرمانده نیروی‌انتظامی اساسی‌ترین کسی است که می‌تواند اقدام کند و حتی پیشکسوتان‌پاس در صورت بازگشت تیم به تهران حاضرند رایگان برای آن کار کنند. من مناجاتی حاضر هستم مسئولیت تدارکات را برعهده بگیرم. وظیفه من، فیروز کریمی‌ها، مهاجرانی‌ها، همایون شاهرخی‌هاست که به  پاس کمک کنیم. من قول می‌دهم همه مربیان به پاس برگردند و پاس همان تیم  بزرگی شود که همواره جزو تیم‌های اول تا سوم فوتبال کشور بود. به خاطر بزرگانی که در گذشته برای پاس زحمت کشیدند، ما هم باید راه آنها را ادامه دهیم.

مهدی مناجاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر