کد خبر: 259040 A

کار تیم در مسجد سلیمان سخت است؛

ایلنا: کاپیتان سابق پرسپولیس نگرانی خاصی برای این تیم در لیگ‌برتر ندارد چراکه معتقد است سرخ‌پوشان تهرانی اگر با تیم امید خود هم در لیگ حاضر شوند باز هم به لیگ‌یک سقوط نمی‌کنند.

 گفت‌وگوی محمد پنجعلی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

* پرسپولیس مقابل تراکتورسازی باخت. این بازی چطور بود؟

به نظرم تراکتورسازی بهتر بود و بازی کردن در تبریز هم سخت است، چون هم تیم خوبی دارند و هم از حمایت تماشاگران برخوردار هستند.

* البته پرسپولیس هم در تبریز کار خاصی نکرد؟

به هرحال بازی‌ها فشرده است و فشار روی تیم زیاد است، چون پرسپولیس در آسیا هم بازی می‌کند و کار سخت است. اگر بازی با نفت مسجدسلیمان را عقب بیندازند خیلی به پرسپولیس کمک می‌کند.

* اگر بحث حضور در آسیا باشد تراکتورسازی هم در آسیا حضور دارد و چرا آنها بهتر بازی کردند؟

بحث من کلی است و برای همه تیم‌های ما که در آسیا حضور دارند باید شرایط بهتری ایجاد شود چون تیم‌ها مدام در حال پرواز و سفر هستند و ایجاد شرایط بهتر به نفع نماینده‌های ما در آسیا است تا بتوانند با انرژی بیشتری بازی کنند.

* اینکه می‌گویند پرسپولیس در لیگ برتر اعتماد به نفس لازم را ندارد قبول دارید؟

نه، اینطور نیست. ممکن بود پرسپولیس در حالت طبیعی هم که به تبریز برود، همین نتیجه را بگیرد، چون در تبریز بازی کردن سخت است. باید از این تیم حمایت شود و مردم و پیشکسوتان از پرسپولیس حمایت کنند تا در آسیا نتیجه بگیرد.

* بازی با نفت مسجدسلیمان را چطور می‌بینید؟

پرسپولیس باید برای 3 امتیاز به مسجدسلیمان برود و نتیجه بگیرد. نفت تیم خوبی است و هر تیمی در شهر خودش یکسری امتیازات دارد و کار برای پرسپولیس سخت است. آنها جلوی پرسپولیس انگیزه دارند اما بچه‌ها باید با تمرکز به زمین بروند و با روحیه خوب بازی کنند یعنی بازی با تراکتورسازی را فراموش کنند.

* عده‌ای معتقدند اگر پرسپولیس  همین روند را ادامه دهد به لیگ‌یک سقوط می‌کند...

نه، اصلا چنین اتفاقی نمی‌افتد. پرسپولیس اگر با تیم امیدش هم در لیگ شرکت کند سقوط نمی‌کند. جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و نباید چنین فشارهایی روی تیم ایجاد شود.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر