کد خبر: 259535 A

زمانی مطرح کرد:

ایلنا: رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ضمن تاکید بر لزوم پایین آمدن مبلغ پیش پرداخت استقلال و پرسپولیس تاکید کرد: تکلیف اموال این دو باشگاه باید مشخص شود.

به گزارش ایلنا، رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: با اینکه شرایط در مرحله دوم برای متقاضیان تسهیل شده بود پاکت پیشنهادی از سوی آنها به سازمان خصوصی سازی ارائه نشد لذا اکنون باید دید هیأت واگذاری روی قیمت تجدید نظر خواهد کرد یا تسهیلات را بیشتر می کند.

حسن زمانی با بیان اینکه واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به سال 93 نمی رسد، گفت: با توجه به اینکه برای بار دوم نیز استقبالی از سوی متقاضیان دیده نشد به احتمال زیاد دور بعدی تعیین زمان مزایده به فروردین 94 خواهد رسید.

رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس هیأت واگذاری در جلسه ای که هفته آینده در سازمان خصوصی سازی خواهد داشت راجع به زمان و شرایط برگزاری دور جدید مزایده تصمیم گیری خواهد کرد. طبق قانون باید واگذاری تا پایان امسال تمام می شد که البته از آنجایی که تا تیرماه سال آینده فرصت داده شده بود، احتمالا مزایده را در فروردین ماه سال 94 برگزار خواهند کرد.

زمانی در پایان گفت و گو با خانه ملت خاطر نشان کرد: لازم است مبلغ پیش پرداخت پایین بیاید و ابهاماتی که در زمینه اموال و دارایی ها و بدهی های دو باشگاه وجود دارد برای متقاضیان خرید شفاف سازی شود.

واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر