کد خبر: 259674 A

لیگ‌برتر فوتسال در ایستگاه‌پایانی؛

ایلنا: لیگ‌برتر فوتسال در حالی به ایستگاه پایانی رسیده که دو تیم تاسیسات‌دریایی با وحید شمسایی و گیتی‌پسند با محمد کشاورز رقابت نزدیک و میلیمتری برای قهرمانی دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته پایانی لیگ‌برتر فوتسال روز جمعه با انجام 7 دیدار به ایستگاه پایانی خواهد رسید. تیم تاسیسات‌دریایی که با 50 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، این هفته در قرچک باید به مصاف تیم منصوری برود.

وحید شمسایی سرمربی - بازیکن تیم تاسیسات که سال گذشته با تیم دبیری تبریز به عنوان قهرمانی رسید، برای تکرار این عنوان فقط به یک تساوی در قرچک نیاز دارد تا برای دومین سال پیاپی بر بام فوتسال ایران بایستد و  رکوردی جالب توجه را این بار در کسوت مربیگری از خود برجای بگذارد.

با اینکه شمسایی از 2 هفته قبل شانس گیتی‌پسند را برای قهرمانی این فصل  بیشتر دانست و حتی پیشاپیش به رقیب اصفهانی تبریک گفت اما به نظر می‌رسد اینها تنها یک جنگ‌روانی است تا تیمش را برای قهرمانی تهییج کند. شاگردان شمسایی می‌دانند اگر به دنبال یک امتیاز باشند شاید در قرچک غافلگیر شوند و به همین دلیل نباید به حداقل ها قناعت کنند.

منصوری فصل قبل با پیروزی برابر ماهان‌قم، زمینه قهرمانی تیم دبیری‌تبریز با هدایت شمسایی را فراهم کرد. شرایط لیگ امسال به گونه‌ای است که منصوری امسال هم می‌تواند در معرفی قهرمان تعیین‌کننده باشد است و  مقابل تاسیسات، تمام معادلات را بر هم بزند.

تیم رده دومی گیتی‌پسند این هفته در اصفهان باید به مصاف فردوسی‌مشهد برود. تیم گیتی‌پسند با نتیجه‌ای که هفته‌گذشته به دست آورد، از شانس کمتری نسبت به تاسیسات برای قهرمانی برخوردار است. گیتی‌پسند ضمن برتری مقابل فردوسی باید در انتظار شکست تیم تاسیسات باشد تا بتواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

مسابقات هفته پایانی در انتهای جدول هم حساسیت زیادی دارد. 3 تیم پایاسازه، شهرداری‌ساوه و مقاومت‌البرز کاندیدای سقوط به لیگ دسته‌اول هستند. باید دید از این جمع کدام تیم‌ها غزل خداحافظی از لیگ‌برتر و سقوط به لیگ دسته‌اول را سرخواهند داد.

لیگ‌برتر فوتسال در حالی به ایستگاه پایانی رسیده که دو تیم تاسیسات‌دریایی و وحید شمسایی و گیتی‌پسند و محمد کشاورز رقابت نزدیک و میلیمتری برای قهرمانی دارند و تب لیگ فوتسال را بالا برده‌اند. در این رقابت شمسایی با یک تساوی برای دومین بار بر بام فوتسال ایران تکیه خواهد زد.

برنامه هفته بیست و ششم لیگ برتر به این شرح است:

شهید منصوری - تاسیسات‌دریایی

گیتی‌پسند - فردوسی‌مشهد

شرکت‌حفاری - شهرداری‌ساوه

مس سونگون - ماهان‌تندیس

دبیری‌تبریز - میثاق‌تهران

فرش‌آرا - پایاسازه

مقاومت‌البرز - شهروند‌ساری

فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر