کد خبر: 259693 A

برای جایگاه بهتر در جدول تلاش می‌کنیم؛

ایلنا: هافبک تیم فوتبال راه‌آهن گفت: بازی بسیار سختی را مقابل تراکتورسازی اوج گرفته داریم.

عادل کلاه‌کج در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی بسیار سختی مقابل تراکتور داریم چرا که این تیم با آمدن مربی خارجی جان گرفته و در اوج است. ما فقط برای کسب 3 امتیاز تمرین می‌کنیم و تمرکزمان فقط برای 3 امتیاز است. مقابل صبا هم می‌توانستیم برنده شویم اما نشدیم الان می‌توانیم از خستگی تراکتورسازی استفاده کرده و 3 امتیاز را بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتورسازی شانسی برای پیروزی مقابل شما ندارد، گفت: بازی سختی برای دو تیم است. آنها می‌خواهند در صدر جدول شرایط بهتری داشته باشند ما هم برای جایگاه خیلی بهتری در جدول تلاش می‌کنیم. الان 4- 5 تیم در پایین جدول نزدیک هم هستند و همه چیز دست خودمان است تا نتیجه بگیریم. هر کسی تمرکز بهتری داشته باشد می‌تواند برنده شود و انشاالله برنده بازی ما باشیم.

وی در مورد تاثیر فرهاد کاظمی روی تیم راه‌آهن گفت: کاظمی تاثیر خیلی زیادی روی تیم ما داشته و هرچه بگویم واقعاً کم گفته‌ام چون در این دو هفته خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ام. الان نمی‌خواهم چیزی بگویم اما بعداً در مورد فرهاد کاظمی خیلی حرف‌ها را خواهم زد چون دارم از حضور او استفاده می‌کنم و مسائلی را یاد می‌گیرم که قبلاً یاد نگرفته بودم. تیم ما قبلاً در 90 دقیقه 2 بار هم وارد محوطه جریمه حریفان نمی‌شد اما الان در هر بازی 6-7 موقعیت خیلی خوب داریم که به خاطر تاثیر فرهاد کاظمی روی تیم بوده است. مربی روی بازیکن خیلی تاثیرگذار است و آقا فرهاد همه موارد را می‌گوید و روی تیم کار می‌کند.

کلاه‌کج در پایان در مورد احتمال سقوط راه‌آهن به لیگ یک گفت: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم. من فصل قبل همین شرایط را در استقلال خوزستان تجربه کردم. من با امید زندگی می‌کنم و مطمئن باشید بهترین جایگاه را در لیگ برتر به دست خواهیم آورد. خیلی‌ها سقوط راه‌آهن را به من گفته‌اند اما جوابشان را فقط با  لبخند داده‌ام چون مطمئنم جایگاه خوبی در جدول خواهیم داشت و هرگز سقوط نخواهیم کرد.

 

استقلال جدول راه آهن فوتبال لیگ برتر سقوط تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر