کد خبر: 259704 A

ما استقلالیم و مدعی قهرمانی هستیم؛

ایلنا: مربی استقلال‌تهران گفت: با پیروزی در دیدار فردا می‌خواهیم جایگاه خود را در صدر جدول محکم‌تر کنیم چراکه ما استقلالیم و مدعی قهرمانی هستیم.

 به گزارش ایلنا، جواد زرینچه امروز در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران افزود: دیدار فردا بسیار مهم است چراکه هم استقلال و هم نفت تهران به صدرنشینی فکر می کنند.نفت تیم جوانی دارد و فوتبال زیبایی را ارایه می کند و بازی مقابل این تیم آسان نیست.

زرینچه درباره اینکه آیا برنده دیدار فردا قهرمان لیگ می‌شود؟ خاطر نشان کرد: هنوز زمان تعیین قهرمان نشده، بعد از دیدار با نفت هفت مسابقه دیگر را هم داریم و نتیجه دیدار فردا چیزی را برای قهرمانی مشخص نمی کند.در دیدار برابر نفت تهران کرار جاسم را به دلیل محرومیت و امید ابراهیمی را که سه اخطاره است همراه نداریم، ضمن آنکه میلاد فخرالدینی و میلاد نوری را شاید برای دیدار مقابل نفت نداشته باشیم.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال باید در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران شرکت می کرد، اما در این نشست شرکت نکرد و به جای او زرینچه مقابل خبرنگاران قرار گرفت. به گفته نوری فر مدیر رسانه ای استقلال، قلعه نویی به دلیل مشکل شخصی نتوانسته در نشست حضور پیدا کند.

تیم های لیگ برتر زرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر