کد خبر: 259745 A

می‌خواهم مانع از سقوط راه آهن شوم؛

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت:شاگردانش باید از خستگی تراکتورسازی ناشی از دیدار مقابل الاهلی امارات و پرسپولیس حداکثر بهره را برای نتیجه گیری ببرد.

به گزارش ایلنا، فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار فردا (پنجشنبه) تیمش برابر تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است و از پتانسیل بالایی برخوردار است. بازی ما و تراکتورسازی یک نکته مثبت برای ما دارد و آن هم خسته بودن تراکتورسازی هاست. ما باید از این مساله استفاده کنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم. نباید به این نگاه کنیم که به عنوان تیم شانزدهم به مصاف تراکتورسازی می رویم. بلکه باید به این توجه داشته باشیم که می‌توانیم فکر کنیم که شش بازی با تیم‌های پایین جدولی داریم و باید پیروز شویم. پتانسیل تیم ما خوب است و آقای رحیمی می‌تواند به ما کمک زیادی کند تا موفق شویم.

وی افزود: ما باید با داشته‌های مان کار را پیش ببریم. در حال حاضر راه‌آهن 15-14 بازیکن دارد که یازده نفر آنها مدافع هستند و سه بازیکن هم مهاجم هستند. با این وضعیت باید یک بالانس در تیم ایجاد کنیم. دلگرمی من در این مقطع این است که بازیکنان‌مان با جان و دل تمرین می‌کنند.

سرمربی راه‌آهن در ادامه اضافه کرد: تمام باخت‌های راه‌آهن برای من محسوب می‌شود. من فقط قول می‌دهم راه آهنی بسازم که مردم از دیدن بازی‌هایش لذت ببرند.

کاظمی در پاسخ به این سئوال که آیا با حضور در راه‌آهن ریسکی انجام داده است، بیان کرد: من به گذشته برمی‌گردم؛ زمانی که برای دیدن تمرینات بانک ملی به جنوب شهر می رفتم و الان هم می‌خواهم مانع از سقوط راه‌آهن شوم. اعتقاد دارم که داشته‌های ما برای این مساله می‌تواند کمک رسان ما باشد.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش افزود: امیر عابدزاده و میلاد محمدی به دلیل حضور در تیم فوتبال امید و بهادری به دلیل مصدومیت غایبان تیم هستند.

فرهاد کاظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر