کد خبر: 259776 A

نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال؛

ایلنا: تیم والیبال شهرداری ارومیه با برتری مقابل میزان مشهد به فینال لیگ برتر والیبال راه یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار دوم تیم‌های والیبال میزان مشهد و شهرداری ارومیه از مرحله نیمه‌نهایی لیگ حرفه‌ای ساعت 15:30 در سالن مهران مشهد آغاز شد و در پایان تیم شهرداری ارومیه با برتری 3 بر یک برابر میزان به دیدار نهایی لیگ برتر راه یافت.

تیم میزان گیم نخست را مقتدرانه آغاز کرد و با حمایت تماشاگرانش موفق شد 25 بر 18 شهرداری را شکست دهد. شاگردان سیدعباسی در گیم دوم باز بهتری به نمایش گذاشتند و در نهایت 25 بر 20 میزان را شکست دادند.

میزان در گیم سوم همه توانش را برای شکست شهرداری بکار گرفت و تا آستانه پیروزی در این گیم هم پیش رفت. مشهدی‌ها در امتیاز 23 بر 21 در این گیم از حریف پیش بودند اما بازی خوب نیکلای نیکلایف، والری ورمیلیو و میلاد عبادی‌پور بازی را به سود شهرداری عوض کرد و فلامینگوها این گیم را با نتیجه 25 بر 23 از میزبان بردند.

شاگردان مومنی‌مقدم با شکست در گیم سوم از نظر روحی هم متزلزل شدند تا شهرداری در گیم چهارم هم کار سختی نداشته باشد و با برتری 25 بر 21 در این گیم در مجموع 3 بریک این دیدار را به سود خود تمام کند و باتوجه به برتری 3 بر صفر در دیدار رفت راهی فینال لیگ برتر شود.

در اواخر این دیدار هواداران میزان که از شکست تیم‌شان ناراحت بودند با پرتاب موشک‌های کاغذی به زمین اعتراض‌شان به نحوه بازی میزان نشان دادند و باعث توقف چند دقیقه‌ای دیدار نیمه نهایی لیگ برتر شدند.

تیم‌های پیکان تهران و شهرداری تبریز هم از ساعت 17 دیگر دیدار این مرحله را برگزار کردند که این دیدار با نتیجه یک بر یک در جریان است.

لیگ برتر والیبال میزان خراسان شهرداری ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر