کد خبر: 259791 A

شهرداری تبریز 3 – پیکان 2؛

ایلنا: تیم شهرداری تبریز با برتری 3 بر 2 برابر پیکان، سرنوشت دومین فینالیست لیگ برتر والیبال را به تهران کشاند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ دیدار برگشت تیم‌های شهرداری تبریز و پیکان تهران از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال از ساعت 17 امروز در سالن شهید اقدمی تبریز آ‌غاز شد و تیم میزبان در پایان یک دیدار نزدیک به برتری 3 بر 2 رسید.

شاگردان پیمان اکبری که برای تمام کردن کار شهرداری به تبریز آمده بودند گیم اول را 25 بر 21 از میزبان گرفتند اما شهرداری که نمی‌خواست مقابل چشم تماشاگرانش بازنده این دیدارحساس باشد گیم دوم را بهتر آغاز کرد و در جدالی نزدیک با حساب 25 بر 23 به پیروزی رسید تا کار را به تساوی بکشاند.

شاگردان بناکار با برتری در گیم دوم روحیه مضاعفی گرفتند و گیم سوم هم پیکان را غافلگیر کردند اما تجربه پیکانی‌ها با بازی خوب موسوی، مهدوی، میرزاجانپور و قائمی در امتیازات پایانی بازی را از چنگ میزبان بیرون کشید تا با برتری 28 بر 26 در آستانه صعود به فینال قرار بگیرد.

داستان گیم چهارم اما متفاوت بود و شهرداری‌چی‌ها با همه وجود مقابل ستاره‌های پیکان ایستادند و با پیروزی 25 بر 20 بازی را به گیم پنجم کشاندند.

گیم پایانی بازی هم داستان خاص خود را داشت. میزبان با روحیه بالا و با کمک هوادارانش در امتیاز 14 بر 11 از پیکان جلو بود و تنها یک امتیاز تا فتح دیدار دوم نیمه‌نهایی فاصله داشت اما طوفان پیکانی‌ها با سرویس‌های بی‌نقص میرزاجانپور بازی را به تساوی  14 بر 14 کشاند. شهرداری که خطر را بیخ گوشش احساس می‌کرد با یک حمله بازهم پیش افتاد و با اشتباه بازیکنان پیکان که توپ را به بیرون زمین کوبیدند، شهرداری به برتری 3 بر 2 رسید تا حریف شهرداری ارومیه در فینال لیگ برتر در دیدار سوم این دو تیم در تهران مشخص شود.

لیگ برتر والیبال شهرداری تبریز‌ پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر