کد خبر: 260861 A

اسدی پس از لغو نشست خبری؛

دبیرکل فدراسیون فوتبال بعد از لغو نشست خبری‌اش با تاکید بر اینکه بزودی حقایقی را در مورد فوتبال ایران مطرح خواهد کرد، گفت: از نظر ما هیچ چیز مهمتر از منافع ملی و آینده فوتبال کشورمان نیست.

به گزارش ایلنا، علیرضا اسدی در خصوص لغو نشست خبری خود، ضمن بیان مطلب فوق گفت: در ابتدا جا دارد فرارسیدن سال ۱۳۹۴ را که آکنده به عطر یاس و مقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) است، به همه مردم عزیز ایران و همچنین همه زحمت کشان فوتبال تبریک عرض کنم.

وی ادامه داد: پس از گذشت حدود ۴۵ روز از حضورم در فدراسیون، به عنوان خادم مردم و به ویژه فوتبال کشور و تماس‌های بیشمار رسانه‌های فهیم، قدرشناس و دلسوز برای انجام مصاحبه، بر آن شدیم تا در روزهای پایانی سال ۱۳۹۳ ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال برای یکسال تلاش و خدمت به مردم عزیز و تبریک سال نو، پاسخگوی سوالات رسانه‌ها باشیم و کام مردم کشورمان را با اخبار و اطلاعات دقیق، علمی و مستند که در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده و در آینده نیز ثبت خواهد شد، شیرین کنیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: مهمترین فاکتور در فوتبال ایران برابری قول و عمل است و هیچ چیز از نظرمان مهمتر از منافع ملی و آینده فوتبال کشورمان نیست. از سوی دیگر، پاسخگویی به اصحاب رسانه و دادن اطلاعات درست، مفید و امید بخش که به دور از جنجال‌های ساخته شده، برای فوتبال ایران است از دیگر اهداف ما در فدراسیون فوتبال ایران است.

اسدی اضافه کرد: اما پس از تعمق روی همه جوانب و در نظر گرفتن اصل منافع ملی که برای هر ایرانی از مهمترین مسایل محسوب می شود، ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه و مردم عزیز ایران تصمیم گرفتیم تا انجام آن را به زمان دیگری موکول کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: فوتبال متعلق به صاحبان اصلی و پیشکسوتان، خاک خورده ها، قهرمانان و بزرگان این رشته ورزشی است. از سوی دیگر عطش حضور در رسانه و گفتگوهایی که نه تنها باری از دوش فوتبال کشورمان بر نمی دارد و سنگینی آن را بر دوش صاحبان اصلی آن هر روز بیشتر می کند، هیچگاه هدف و خواسته ما نبوده و نخواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: همیشه سعی داشته‌ایم با انجام صحبت‌های سازنده و ارائه اطلاعات درست و صحیح به مردم فوتبال دوست ایران، کاری هر چند کوچک برای آنها انجام دهیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم درحال حاضر به جای افزودن بر بار فوتبال ایران به اقدامات زیر بنایی بپردازیم و در آینده نزدیک و در نشستی خبری، همه حقایق را در مورد فوتبال ایران و ترسیم آینده‌ای روشن برای آن مطرح و بازگو خواهیم کرد.

ایران روزهای پایانی سال فدراسیون فوتبال فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر