کد خبر: 263039 A

باید شرایط خود را بهبود ببخشیم؛

سرمربی نفت مسجدسلیمان تاکید کرد که هدف تیمش بهبود شرایط در جدول و فاصله گرفتن از انتهای جدول لیگ‌برتر است.

به گزارش ایلنا،  بهروز مکوندی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران گفت: سال نو را تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی برای ورزش باشد. با توجه به شرایط دیدار سختی مقابل نفت داریم. آنها به فینال جام‌حذفی صعود کردند و هم اکنون صدرنشین لیگ هستند که این موضوع نشان می‌دهد توانایی بالایی دارند و منصوریان به خوبی کار خود را در این تیم انجام داده است.

وی ادامه داد: نفت در آسیا هم نتایج نسبتا خوبی کسب کرده و امیدوارم به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان در ادامه در آسیا موفق باشد. امیدوارم نمایندگان ما در آسیا بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند تا در پایان هم قهرمانی توسط یکی از این نمایندگان به دست آید.

مکوندی همچنین در ادامه افزود: ما با توجه به اینکه در رده پانزدهم جدول قرار داریم به دنبال این هستیم در بازی‌های باقیمانده حداکثر امتیاز را به دست آوریم تا نسبت به تیم‌هایی که هم‌رده ما هستند شرایط‌ خود را بهتر کنیم و از آنها فاصله بگیریم هر چند می‌دانم بازی‌های دشواری را پیش رو داریم به خصوص دیدار مقابل نفت تهران اما همه هم و غم ما این است که این بازی‌ها را با برد پشت سر بگذاریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره اینکه حضور تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی بازی‌های آنها باعث نمی‌شود حریفان از خستگی آنها استفاده کنند، گفت: قطعا این موضوع روی تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. فاصله زمانی کم و فواصل دور باعث خستگی تیم‌ها می‌شود اما تیم‌هایی که در آسیا حاضر شده‌اند یک‌سال فرصت داشتند تا تیم خود را ساماندهی کنند و قطعا باید این را در نظر می‌گرفتند که در چند جبهه بجنگند، زیرا اگر یک تیم در مسابقات شرکت می‌کرد قطعا ضربه می‌خوردند و باید در چندین جبهه این موضوع را در نظر می‌گرفتند که با کمبود مواجه نشوند و بازیکنان خوبی جایگزین داشته باشند.

مکوندی درباره اینکه درخشان شکست مقابل النصر را به بازی نفت مسجدسلیمان مربوط دانسته و گفته اگر این دیدار برگزار نمی‌شد پرسپولیس عملکرد بهتری داشت، گفت: به هر حال ما هم تیم انتهای جدولی هستیم و من این موضوع را قبول ندارم. ما بازیکنان خارجی خود را به کشورهای‌شان فرستاده بودیم و پرسپولیسی‌ها پیشنهاد داده بودند بازی ما مقابل آنها 9 یا 10 فروردین انجام شود که 14 هم ما باید مقابل نفت قرار می‌گرفتیم. حالا درست است یکی از بازیکنان خارجی ما مقابل پرسپولیس با دریافت کارت زرد 3 کارته شد اما به هر حال سایر بازیکنان را در اختیار داریم. ما هم شرایط خود را داریم و باید منافع خود را در نظر بگیریم نه منافع تیم‌های دیگر را.

بهروز مکوندی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر