کد خبر: 263046 A

بازیکنان ما انگیزه بالایی دارند؛

سرمربی تیم راه آهن تاکید کرد هدف وی و بازیکنان تیمش حفظ راه‌آهن در لیگ‌برتر است و به همین دلیل بازیکنان تیمش انگیزه زیادی دارند.

به گزارش ایلنا، فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: مشکلی به نام تیم پرسپولیس و دیگر تیم‌های فوتبال ایران که همه قابل احترام هستند نداریم و مشکل اصلی ما اشتباهات داوری است. مانند 2 پنالتی و گلی که مقابل تراکتورسازی مردود اعلام شد. همه تیم‌ها نگران بحث داوری هستند اما باید ببینیم آیا در برابر این اشتباهات تصمیم‌گیری یا برخوردی می‌شود.

وی در ادامه افزود: مگر تیمی مثل راه آهن در برابر تیمی مثل تراکتورسازی چقدر می تواند فرصت داشته باشد که 2 پنالتی و گل سالمش را قبول نکنند. الان همه بازیکنان ما انگیزه بالایی دارند و فعل خواستن را صرف کردند. از نظر تاکتیکی هم به اهداف‌مان رسیده ایم.

سرمربی راه‌آهن درباره بازی‌های آتی این تیم و دیگر تیم‌های قعرنشین لیگ برتر گفت: من نمی‌گویم هر بازی حکم فینال را برای ما دارد، چون اگر این بازی را ببازیم همه بازی‌ها را باختیم. ما مصمم هستیم به همراه کادر مدیریت و بازیکنان، راه‌آهن را حفظ کنیم. مشکل اصلی ما داوری است. همین و بس. من در لیگ 2 هم این حرف را زدم.تیم خونه به خونه 11 پنالتی برایش گرفته نشد و با آن همه سرمایه گذاری از بین رفت.

سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: من با مدیران خوب و قوی در مملکت کار کردم. قبلا با رحیمی کار نکرده بودم. مدیر بسیار قوی و توانمندی است که به نحو احسن کارش را انجام می‌دهد. هر چیزی را در جای خودش انجام می‌دهد. کار چنین مدیرانی قابل‌تحسین است.

وی درباره وضعیت تیم امید ایران و شکست مقابل عربستان گفت: نه فقط تیم امید بلکه هر تیم دیگری لازمه کارش بیش از 5-6 ماه است. کادر فنی جوانی که در کنار مدیر با تجربه‌ای مثل مایلی‌کهن کار می‌کند نباید در فرصت‌کوتاه به آنها نمره داد. 2-3روز قبل از بازی آزمون و جهانبخش اضافه شدند که طبعا ناهماهنگی به وجود می‌آید. ما با این جوانان که از آینده‌سازان لیگ هستند پتانسیل صعود را داریم و اگر رسانه‌ها حمایت کنند این تیم می‌تواند نتیجه موردنظر را بگیرد.

کاظمی درباره وضعیت تیم ملی و کی‌روش اظهار داشت: هیچ کسی قبل از شکست از تیم‌ملی انتقاد نکرد. کی‌روش در این چند سال با آداب و فرهنگ ما آشنا شده و این صحبت‌ها کلیشه‌ای است. باید سیستم کار خود را درست کنیم. هیچ زمان نباید سیستم کار ما با یک نفر دچار تغییر شود. بحث ما این است که کی‌روش بماند یا نه، در حالی‌که مهم این است که فوتبال ما بماند.

فرهاد کاظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر