کد خبر: 263060 A

با پیش‌بینی میانه خوشی ندارم؛

سرمربی فولاد خوزستان تاکید کرد که بازیکنان تیمش روبروی استقلال انگیزه زیادی برای کسب نتیجه دارند.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ در نشست‌خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال تهران گفت: از کورس قهرمانی عقب افتاده‌ایم که امیدوارم با بردن استقلال به کورس برگردیم. حضور تیم‌هایی مثل استقلال برای هر تیمی انگیزه زیادی دارد و تیم جوان ما هم انگیزه بالایی را دارد. فردا آل‌نعمه را نداریم و وضعیت یکی- دو بازیکن هم فردا مشخص می‌شود. ما مشکلات بزرگتری را پشت سر گذاشتیم و این مشکلات برای ما زیاد مهم نیست. بازیکنان ما انگیزه بالایی دارند.

وی ادامه داد: از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم و در ایران او را  مربی بزرگی می‌شناسم. ما از اول فصل مشکلات زیادی داشتیم. می‌توانستیم بهتر باشیم و هواداران شرایط ما را بهتر می‌دانند. واقعا جا ندارد در مورد مسائلی حرف بزم که بارها زدم. این مسائل برای ما عادی شده و من و همکاران این مشکلات را پذیرفتند.

سرمربی فولاد همچنین تاکید کرد: من با پیش‌بینی میانه خوشی ندارم اما با توجه به اینکه فصل را اینطور شروع کردیم و ادامه می‌دهیم هدف من این است بازی به بازی بهتر می‌شود. خوشحالم، نمی‌دانم فردا چه می‌شود و منظرمن فرداهای دیگر است. از بازیکنان فولاد و هواداران می‌خواهم تسلیم نشوند و بازیکنان جنگنده باشند. ما همیشه در این فصل ریسک کردیم اما سعی می‌کنیم تعادل را در تیم حفظ کنیم.

دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر