کد خبر: 263971 A

در جریان استعفا نبودم؛

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عبدی بازگشت سوشا را منوط به رضایت درخشان کرد و آقای درخشان هم گفتند که از سوشا راضی هستند.

به گزارش ایلنا، محمود خوردبین درباره وضعیت سوشا مکانی افزود: سوشا مکانی در بدو حضور در جلسه عنوان کرد کارش را قابل دفاع نمی داند. او به خاطر آنچه روی داده است از باشگاه و از من عذرخواهی کرد و با وجود شرایطی که از روز گذشته در بخش کادر فنی پیش آمد ، تاکید داشت که می خواهد حتما از درخشان عذرخواهی کرده و حلالیت بگیرد، در نهایت حکم هم صادر شد.

وی تصریح کرد: البته سوشا مکانی جزو بازیکنان منظم تیم بوده و دیدیم چقدر بابت این مساله ناراحت است .طبق حکم صادره او جریمه شد. حضور او در تیم به نظر سرمربی بستگی دارد و آقای حسین عبدی در این ارتباط تصمیم گیری می کنند.

وی ادامه داد:عبدی هم با درخشان تماس گرفتند و حضور سوشا مکانی در تیم را منوط به رضایت ایشان کردند و درخشان گفتند دیگر از دست سوشا مکانی ناراحتی ندارند و راضی هستند.

سرپرست سرخپوشان درباره تحولات روی داده خاطر نشان کرد: هنوز شوکه هستم؛ درخشان من را هم در جریان استعفای خود نگذاشته بودند و من هم مثل بقیه در رختکن متوجه شدم . شخصا امیدوارم این شوک روی تیم تاثیر مثبتی بگذارد و بتوانیم با وجود مشکلاتی مثل محرومیت و مصدومیت بچه ها ، در این بازی پیروز شویم.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر