کد خبر: 263981 A

خبرهای خوش مالی در راه است

مدیرعامل استقلال می‌گوید که حیدری بازیکن متعصبی است و از او گلایه‌ای ندارد.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده درباره حواشی و شایعات پیش آمده در مورد خسرو حیدری گفت: تنها بحث من و باشگاه استقلال این است که امکان بازگشت حیدری به تهران وجود داشت و با هماهنگی مسئولان حیدری نیز مانند حاج‌صفی می‌توانست به تهران باز گردد تا کادر پزشکی باشگاه استقلال به وضعیت او رسیدگی کنند.

وی ادامه داد: حیدری بازیکن متعصبی است و یادمان نرفته با مصدومیت نیز برای استقلال به میدان رفته و با تمام توان در اختیار تیم بوده است. در این میان انتقادی به او وارد نیست زیرا در بازی‌های دوستانه تیم ملی نیز به میدان نرفته و چند جلسه فیزیوتراپی انجام داده اما توقع ما این بود که او را به تهران برگردانند تا کمیته پزشکی باشگاه استقلال اقدامات خود را انجام دهند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مشکلات مالی این تیم اضافه کرد: در ابتدای سال جلسات خوبی را داشتم که ان‌شاالله به زودی نتیجه خواهد داد و هواداران و اعضای باشگاه استقلال خبرهای خوشی را خواهند شنید اما در این میان باید بگویم این مشکلات برای تمام مجموعه استقلال بوده و ما تلاش کردیم تا تمام مجموعه در کنار یک دیگر این بار را به دوش بکشند.

 

افشارزاده درباره بازگشت هاشم بیگ‌زاده به تمرینات استقلال تصریح کرد: همانطور که گفتم مشکلات مالی برای همه بازیکنان و مجموعه باشگاه وجود دارد و ما در تلاش هستیم به زودی مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم. همچنین اینجا وظیفه خودم می‌دانم از بزرگترهای تیم از جمله عنایتی، طالب‌لو، صادقی، حیدری و ... نیز تشکر کنم که در این مدت وضعیت باشگاه را درک کردند و همراه ما در مشکلات بودند.

استقلال بازی باشگاه استقلال تیم ملی مشکلات مشکلات مالی تهران توقع افشارزاده حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر