کد خبر: 268887 A

هفته سی‌ام سری A

تیم فوتبال یووه، صدرنشین لیگ فوتبال ایتالیا، در خانه تیم قعرنشین پارما متحمل شکست یک بر صفر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در هفته سی‌ام سری A ایتالیا تیم‌های صدرنشین و قعرنشین این لیگ ساعت 20:30 دیشب در ورزشگاه انیو تاردینی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پارما موفق شد با برتری یک برصفر مقابل یووه، شگفتی‌ساز این هفته لقب بگیرد.

دو تیم بازی را محتاطانه و متعادل آغاز کردند و فرصت‌هایی هم برای رسیدن به گل داشتند اما در نیمه نخست توپی از خط دروازه‌ها نگذشت تا دوتیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

هرچند یووه نیمه دوم را بهتر از میزبان آغاز کرد اما دقیقه 60  اسحاق بلفوضل با پاسی دقیق خوسه مائوری را صاحب توپ کرد تا این بازیکن با ضربه‌ای مهارنشدنی دروازه تورینی‌ها را بازکند. اشتباه کیه‎لینی و تعلل وی در دفع توپ روی این گل تاثیر زیادی داشت.

یووه پس از دریافت این گل تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی داشت و روی دروازه میزبان فشار آورد اما در نهایت پارما با حفظ تک گل مائوری این دیدار را به سود خود خاتمه داد.

پارما با این شکست با 19 امتیاز همچنان در قعر جدول سری A باقی‌ ماند اما با توجه به اینکه شاگردان دونادونی یک بازی کمتر از کالیاری 21 امتیازی و رتبه نوزدهمی کمتر دارند، می‌توانند با پیروزی در دیدار عقب‌افتاده خود از قعر جدول فاصله بگیرند.

یووه هم با این شکست همچنان با 70 امتیاز در صدر جدول باقی ماند.

یووه سری A پارما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر