کد خبر: 269584 A

جام جهانی کشتی آزاد

تیم ملی کشتی آزاد ایران دومین دیدارش را هم در جام جهانی با پیروزی پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم ملی کشتی آزادی ایران پس از پیروزی 8 بر صفر برابر بلاورس در گام نخست، دومین دیدار خود را هم از ساعت 6:15 بامداد امروز برابر ترکیه برگزار کرد و این تیم را هم با حساب 7 بر یک شکست داد.

یونس سرمستی نخستین کشتی‌گیر کشورمان بود که در وزن 57 کیلوگرم به مصاف آکساگول، قهرمان نامدار ترکیه رفت و در حالی که در وقت نخست با نتیجه 8 بر 3 از این حریف پیش بود، در نهایت با نتیجه 13 بر 10 مبارزه را به کشتی‌گیر ترکیه واگذار کرد تا نخستین شکست آزادکاران ایران مقابل نام وی ثبت شود.

در وزن 61 کیلوگرم بهنام احسان‌پور با نتیجه 6 بر صفر آلکای را شکست داد و مسعود اسماعیل‌پور هم با نتیجه 10 بر صفر و صفا آکسوی را در 65 کیلوگرم ضربه فنی کرد. همچنین دست حسن یزدانی و مرتضی رضایی قلعه، کشتی‌گیران اوزان 70 و 74 کیلوگرم کشورمان به دلیل حاضر نشدن حریفان‌شان روی تشک، بالا رفت.

در وزن 86 کیلوگرم میثم مصطفی جوکار با امتیاز 10 بر صفر سردار بوکه را ضربه فنی کرد و محمدحسین محمدیان هم در 97 کیلوگرم با نتیجه 4 بر 4 ( کسب  امتیاز  آخر) ابراهیم بلوک‌باشی را شکست داد.

در 125 کیلوگرم کمیل قاسمی در کمتر از یک دقیقه شانه‌های آنجیه کمجی را به تشک چسباند تا ایران با نتیجه 7 بر یک در گام دوم، ترکیه را از پیش رو بردارد.

تیم ملی کشتی آزاد ایران، در نخستین ثانیه‌های بامداد فردا برای تیم نخست گروه دوم جام جهانی کشتی آزاد آمریکا 2015 و راهیابی به فینال این رقابت‌ها باید به دیدار آذربایجان برود.

جام جهانی کشتی آزاد آمریکا 2015 تیم ملی کشتی آزاد ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر