کد خبر: 271622 A

آقایان سند و مدرک ارائه کنند

ایلنا: رئیس برکنار شده فدراسیون اتومبیلرانی معتقد است اقدامات او در این فدراسیون سیاسی نبود بلکه وزیر و معاونش هستند که دست به اقدام‌هایی سیاسی می‌زنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، پس از اینکه حمیدرضا مهرعلی اعلام کرد به خاطر انتصاب محمد رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس به عنوان مشاورش، وزیر ورزش وی را از سمت خود برکنار کرده؛ وزیر ورزش و نصرالله سجادی در مقام پاسخ بر‌آمدند و اعلام کردند فدراسیون‌ها محلی برای انجام امور تخصصی هستند، نه محمل سیاسی.

حمیدرضا مهرعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در واکنش به این موضوع گفت: ما با کار تخصصی توانستیم 4 کرسی در فدراسیون جهانی به دست آوریم، نه با کار سیاسی. ما با کار تخصصی توانستیم 10 برابر بودجه‌ای را که وزارت‌ورزش در اختیار ما می‌گذاشت تامین کنیم، نه با کار سیاسی. ما با کار تخصصی توانستیم میزبانی مسابقات بین‌المللی رالی خاورمیانه را کسب کنیم و نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را بعد از 45 سال برای کشور به ارمغان بیاوریم. این‌ اقدامات سیاسی هستند یا تخصصی؟

مهرعلی خاطرنشان کرد: کار سیاسی را آقای گودرزی بلد است که وزیر می‌شود. کار سیاسی را آقای سجادی انجام می‌دهد که برای وزیر شدن اقدام کرد اما از مجلس رأی اعتماد نگرفت. کار سیاسی را اینها می‌کنند که می‌خواهند کمیته ملی المپیک و ریاستش را هم بگیرند.

رئیس سابق فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی یادآور شد: کار تخصصی را من انجام می‌دهم که میزبانی مسابقات موتور کراس قهرمانی جهان را که قرار است اسفندماه در کیش برگزار شود بگیرم و 5 میلیارد بودجه برای فدراسیون تامین کردم اما کار غیر تخصصی را آقایان انجام می‌دهند که پای سیاسیون را به 2 باشگاه بزرگ کشور باز می‌کنند و یک کشتی‌گیر را مسئول واگذاری 2 تیم استقلال و پرسپولیس می‌کنند! آیا این کار تخصصی است؟

مهرعلی درباره خبری که یکی از رسانه‌ها از شراکت او با کریم صفایی رئیس اسبق فدراسیون تیر و کمان درباره واردات موتور منتشر کرده بود، گفت: این خبر فرافکنی و کذب است. اتفاقا من پای دلال‌هایی را که برای واردات موتور به وزارت‌ورزش در رفت و آمد بودند قطع کردم و آیین‌نامه‌ای را هم در این خصوص تصویب کردم که البته وزیر هنوز آن را امضا نکرده است. من برای تمام حرف‌هایم سند و مدرک دارم و آقایان هم برای حرف‌های خود سند بیاورند.

استقلال و پرسپولیس جهان خاورمیانه کشتی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر