کد خبر: 271692 A

کارشکنی نکنند برانکو موفق می‌شود؛

مربی‌سابق پرسپولیس معتقد است این تیم برخلاف نظر عده‌ای از پیشکسوتان این باشگاه خوب بسته شده و توانایی کسب سهمیه آسیا را داشت.

گفت‌وگوی محمد دایی با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

* عده‌ای از پیشکسوتان معتقدند این تیم را علی دایی خوب نبسته، در این رابطه نظری دارید؟
نظر شخصی خودشان است. به نظرم تیم خیلی‌خوب بسته شده و مهره‌های خوبی دارد و با همین مهره‌ها می‌شد در لیگ‌برتر مثل آسیا خوب نتیجه گرفت اما کارشکنی بعضی افراد ناکاربلد که از پشت به این تیم خنجر زدند باعث شد پرسپولیس که به راحتی می‌توانست سهمیه آسیا را بگیرد در لیگ‌برتر به این حال و روز بیفتد اما من برای تیم در آسیا آرزوی موفقیت دارم.

* سیاسی اعلام کرده اگر به گذشته برگردم باز هم دایی را برکنار می‌کنم...
بهتر است آدم از گذشته‌اش درس بگیرد. کسی که مصر به اشتباهات گذشته است راه پیشرفت ندارد و اگر او کارهای گذشته‌اش را تکرار کند عاقبتش همان جایی است که 10 روز پیش از آنجا آمده است. نمی‌دانم چرا دوباره برخی به علی دایی گیر داده‌اند و نمی‌دانم دنبال چه هدفی هستند و چه منظوری دارند.

* بازی پرسپولیس با لخویا را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
امیدوارم در این بازی پرسپولیس نتیجه بگیرد. این تیم خوب بسته شده و مهره‌های خوبی هم دارد و امیدوارم بچه‌ها تلاش کنند به عنوان تیم اول از گروه صعود کنند. مطمئنم بچه‌ها می‌توانند این کار را بکنند.

* فکر می‌کنید برانکو در پرسپولیس موفق می‌شود؟
برانکو مربی خیلی بزرگی است و کارنامه‌اش نشان می‌دهد که کاربلد است. اگر بعضی‌ها بگذارند و کارشکنی نکنند و از الان شمشیر را برای برانکو از رو نبندند می‌تواند موفق شود.

* منظورتان چه کسانی هستند؟
کسانی که پرسپولیس را برای خودشان می‌خواهند. آنها اگر دست از کارشکنی بردارند پرسپولیس با برانکو موفق می‌شود.

بازی پرسپولیس پیشکسوتان فوتبال پرسپولیس لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر