کد خبر: 271768 A

مقابل پترو فراتر از انتظار بودیم

سرمربی تیم بسکتبال پمینای اصفهان معتقد است تیم‌اش به دلیل نداشتن نیروی جایگزین خوب مغلوب پتروشیمی بندرامام شد.

محسن صادق‌زاده پس از دیدار تیم‌های پمینای اصفهان و پتروشیمی بندرامام در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: ما از تیم حریف شناخت کافی داشتیم و تلاش‌مان این بود بازی را در دفاع و حمله مدیریت کنیم که در این کار هم موفق بودیم و علی‌رغم فشار زیادی که در این بازی مهم روی شاگردانم بود، عملکرد فوق‌العاد‌ه‌ای داشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا پمینا همیشه در کوارتر چهارم کم می‌آورد و مغلوب می‌شود؟ توضیح داد: ما از نقطه ضعف‌مان کاملاً آگاهی داریم اما بضاعت‌ ما همین است. 3 بازیکن پمینا مجبور‌ند بالای 35 دقیقه در زمین حضور داشته باشند و متاسفانه نیمکت ما هم خیلی جوان است و تجربه کمی برای چنین دیدارهایی دارد. در مجموع باید بگویم اگر یک بازیکن بیشتر در اختیارم بود شاید به پتروشیمی نمی‌باختیم.

سرمربی پمینا ادامه داد: البته انتظار از تیم پمینا برای حضور در لیگ حرفه‌ای کاملاً‌ منطقی است و اسپانسر ما هم بسکتبال را به خوبی می‌شناسد. بازیکنان پمینا به ویژه در دیدار برابر پتروشیمی بندرامام فراتر از انتظار ظاهر شدند و من هم انتظار زیادی از آن‌ها ندارم.

صادق‌زاده با بیان این‌که خودمان هم از جایگاه پمینا در جدول با وجود شایستگی‌هایش ناراحتیم، افزود:‌ پیش از آغاز رقابت‌های لیگ‌حرفه‌ای درخواست خرید یک بازیکن خارجی دیگر را به باشگاه دادم اما متاسفانه با محدودیت‌های مالی‌ که داریم این موضوع منتفی شد. بودجه امسال‌ پمینا از سوی هیات‌مدیره باشگاه تصویب شده و البته من هم گلایه‌ای از این هیات ندارم، چون می‌دانم بضاعت ما همین است و همه چیز پیش از آغاز لیگ حرفه‌ای برنامه‌ریزی شده است.

وی درباره انتخاب لوکا پاویچویچ به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال اظهار کرد: به هر حال حتماً این گزینه مدنظر کمیته‌فنی بوده و درباره آن فکر و بحث شده اما چیزی که فکر من را به خود مشغول کرده این است که بعد از حضور بچیروویچ در تیم ملی، صحبت از حضور یک مربی بزرگ بود و مسئولان هم از او به نام ولاسکوی بسکتبال یاد کردند. امیدوارم این این انتخاب منطقی باشد و حتماً پاویچویچ ولاسکوی بسکتبال است. من شنیده‌ام وی سابقه حضور در NBA ‌ را داشته اما درباره اینکه کارنامه‌ مربیگری‌اش مطلوب است یا نه، حتماً چنین موضوعی در فدراسیون به بحث گذاشته شده، به هرحال اگر خدای نکرده وی موفق نباشد باید به منتقدان حق بدهیم.

پتروشیمی بندرامام پمینای اصفهان محسن صادق‌زاده لوکا پاویچویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر