کد خبر: 271956 A

کارگران بدنساز تجهیز می‌شوند

تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام و فدراسیون ورزش‌های کارگری به امضا رسید.

به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه مشترک همکاری بین فدراسیون‌های بدنسازی و پرورش‌اندام و ورزش‌های کارگری با هدف توسعه و بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشی، فنی، علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مشترک در تمام زمینه‌های تربیت بدنی و ورزش مرتبط با وظایف فدراسیون‌های طرف تفاهم به امضا رسید.

در این تفاهم‌نامه مواردی از قبیل ایجاد شرایط لازم به منظور انجام فعالیت‌های مشترک ورزشی، آموزش مربیان و کارشناسان، برگزاری دوره‌های داوری و مربیگری، همکاری در زمینه تجهیز و راه‌اندازی مراکز ورزشی رشته مربوط در مجموعه‌های فرهنگی – ورزشی کارگران سطح کشور، حضور در لیگ‌های بدنسازی و پرورش‌اندام، همکاری برای اعزام تیم‌های کارگری به مسابقات بین‌المللی و کنفرانس‌ها و برگزاری کارگاه‌های آموزشی آورده شده است.

همکاری مشترک فدراسیون ورزش کارگری و کوهنوردی
 
همچنین رضا زارعی- رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی- نیز دیروز  با حضور در فدراسیون ورزش کارگری با رئیس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار ضمن بحث و تبادل‌نظر درباره زمینه‌های تقویت و گسترش رشته کوهنوردی بین اعضای جامعه کارگری تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین 2 فدراسیون امضا شد.

در این تفاهم نامه مواردی از قبیل گسترش ورزش کوهنوردی در بین اعضای جامعه کارگری، آموزش مربیان، مشارکت و همکاری در زمینه تجهیز و راه اندازی مراکز ورزش کوهنوردی در مجموعه‌های کارگران سطح کشور، همکاری و حمایت از تیم‌های ورزشی کارگری به منظور انجام صعودهای ملی و برون‌مرزی، همکاری جهت اعزام تیم‌های ورزش‌کارگری در برنامه‌ها و رویدادهای ورزشی داخلی و بین‌المللی، مسابقات و استفاده از ظرفیت‌های مختلف آورده شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر