کد خبر: 272039 A

قطری‌ها در حال پرواز هستند

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد پرسپولیس به قطر آمده‌ تا قوی بازی کند و با دست پر به تهران باز گردد.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار با لخویا گفت: تبریک می‌گویم به خاطر کسب مقام قهرمانی تیم لخویا در لیگ ستارگان قطر. فردا بازی قابل‌توجه و تاثیرگذاری را در مرحله‌گروهی برگزار می‌کنیم، چون هم ما و هم لخویا میل داریم به عنوان تیم صدرنشین به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم

وی ادامه داد: آنچه کار را بر ما سخت می‌کند آن است که تیم لخویا در باد قهرمانی در لیگ ستارگان قطر در حال پرواز است و قطعا با این چنین انگیزه‌ای برابر ما ظاهر می‌شود.

برانکو خاطرنشان کرد: پرسپولیس و لخویا هر دو در بازی فردا به دنبال نتیجه برد و کسب حداکثر امتیاز خواهند بود، چون با کسب نتیجه خوب و حتی برد می‌توانیم راه صعود به مرحله دوم را هموارتر کنیم و این انگیزه می‌تواند یک طراوت مضاعفی را به تیم‌ها ببخشد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: به طور قطع فردا می‌توانیم شاهد یک بازی مبهم و در هاله‌ای از ابهام و بسیار سخت و مشکل باشیم چراکه آنها انگیزه دارند و ما هم می‌خواهیم صدرنشینی‌ را حفظ کنیم.

ایوانکوویچ درباره سوالی مبنی بر اینکه تیم بنیادکار کمترین امتیاز را دارد و 3 تیم دیگر نزدیک به هم حرکت می‌کنند، گفت: درست است آنها کمترین امتیاز را دارند اما قطعا تیم ضعیفی نیستند و به لحاظ فنی بسیار خوب کار کردند اما نتیجه لازم را نگرفتند.

برانکو در مورد امتیاز این بازی گفت: ما فقط نیاز به یک امتیاز داریم. الان در حال حاضر در بهترین موقعیت در گروه خود هستیم. لخویا هم درست است شکست داشته اما تیم بسیار خوب و قوی است و مطمئنا ما بازی راحتی مقابل این تیم نداریم. پرسپولیس تیم بزرگی است و همیشه بزرگ خواهد بود.

وی همچنین گفت: ما به قطر آمده‌ایم که خیلی قوی بازی کنیم و با دست پر به تهران باز گردیم. البته مایکل لادروپ تیم خوبی ساخته که خیلی‌خوب بازی می‌کند، تاکتیک خوبی دارد و در کارهای گروهی نمایش خوبی دارد.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم بازی خوبی از هر دو تیم شاهد باشیم و بتوانیم به همراه هم به دور دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم چراکه لیاقت آن را داریم.

لیگ قهرمانان آسیا برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر