کد خبر: 272046 A

السد قطر یک - فولاد ایران صفر

ایلنا: دیدار تیم‌های السد قطر و فولاد خوزساتان با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، درا دامه هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا فولاد ایران از ساعت 20:30 در ورزشگاه جاسم بن‌ حامد دوحه به مصاف السد قطر رفت. این دیدار که قضاوت آن برعهده مهد امیر بن‌یعقوب از مالزی بود با برتری یک بر صفر نماینده قطر به پایان رسید.  

ترکیب فولاد: علی سلیمی، احمد آل‌نعمه، مساریچ، یوسف وکیا، امید خالدی،‌ مهدی بدرلو، چاگو، ساسان انصاری، اسماعیل شریفات، محسن مسلمان و نونگ

ترکیب السد قطر: سعد الدوسری، محمد کسولا، لی جونگ سو، عبدالکریم حسن، ابراهیم ماجد، نذیر بلحاج، على اسداله، خلفان ابراهیم، موریکی، حسن الهیدوس و ایدینالدو گرافیته

فولاد که تنها 3 امتیاز از 4 دیدار گذشته‌اش اندوخته بود می‌دانست که برای زنده نگه داشتن امیدهایش باید برابر السد به پیروزی برسد. بازی در نیمه نخست متعادل پیش می‌رفت و هر حمله از السد با هجومی از فولادی‌ها پاسخ داده می‌شد. این تعادل در دقایق پایانی نیمه نخست به هم خورد و دقیقه 42 موریکی پس از یک سلسله پاس کوتاه السدی‌ها، درون محوطه جریمه فولاد با سلیمی تک به تک شد و توپ را از زیر دستان سنگربان فولاد درون دروازه فرستاد و نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم فولاد می‌توانست به گل تساوی برسد اما ضربه سر ساسان انصاری در پی ارسال بلندی که روی دروازه السد آمد، با واکنش خوب دروازه‌بان قطری مهار شد.

دقیقه 70 فولاد به یک ضربه کاشته در نزدیکی‌های محوطه جریمه حریف شد. ارسال بلند مسلمان با ضربه سر لی جونگ سو به تیر دروازه السد سایید و به کرنر رفت تا مدافع کره‌ای قطری‌ها گل به خودی نزند.

دقیقه 73 السدی‌ها در یک ضد حمله می‌توانستند به گل دوم برسند اما موریکی درحالی که با دروازه‌بان فولاد تک به تک شده بود توپ را به دست‌های علی سلیمی کوبید تا دروازه فولاد برای بار دوم فرو نریزد.

این دیدار در نهایت با شکست یک بر صفر فولاد به پایان رسید تا نماینده فوتبال کشورمان وداع زودهنگامی با لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده امروز و امشب دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به این شرح است:

وسترن سیدنی یک - کاشیما آنتلر 2      

اف سی سئول صفر - گوانگژو چین صفر           

اوراوا یک - سوون سامسونگ  2

لوکوموتیو ازبکستان یک  الهلال  عربستان 2    

بیجینگ گوان صفر - بریزبن رور یک

تراکتورسازی ایران یک- نسف قارشی 2

السد قطر یک  - فولاد ایران صفر         

الاهلی عربستان 2 - الاهلی امارات یک

لیگ قهرمانان آسیا فولاد ایران السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر