کد خبر: 272052 A

توقع داشتم 50 هزارنفر به ورزشگاه بیایند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ایران اشتباهات خودش را باعث شکست نماینده کشورمان برابر نسف‌قرشی می‌داند.

به گزارش ایلنا، تونی اولیویرا در پایان دیدار تیم‌های تراکتورسازی و نسف‌قارشی  گفت: آیا فکر می کنید اگر آندو، کریمی و ادینیو را می آوردیم نتیجه بازی عوض می شد؟ قبل از هر چیز باید بگویم باعث باخت خودم هستم. در طول 90 دقیقه بازی خوبی ارائه دادیم. موقعیت های زیادی داشتیم که می توانست به گل تبدیل شود ولی پایان بازی آن چیزی که تعیین کننده است نتیجه مسابقه است. ما برای این بازی استراتژی خاصی داشتیم. تصمیم داشتیم گروهی از بازیکنان را در نیمه اول و گروهی را در نیمه دوم به میدان بفرستیم. در این بازی نتیجه گیری برای ما خیلی مهم بود.

وی افزود: ما یک تیم خوب با بازیکنان قوی داریم. امروز ما بازی خیلی بهتری نسبت به دیدار قبلی خودمان انجام دادیم که برنده شدیم. به نظر من بازی که در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم این بازی از همه بازی های قبلی مان بهتر بود. ما تا قبل از این بازی تنها 4 امتیاز داشتیم. امروز بازی را کنترل کردیم و در نیمه نخست 3 موقعیت صددرصد گل داشتیم اما شما به بازی های قبلی نگاه کنید. در بازی با الاهلی عربستان اصلا بازی خوبی انجام ندادیم. در بازی با الاهلی امارات هم بازی خوبی انجام ندادیم اما امروز خیلی بهتر بودیم.

 سرمربی تراکتورسازی با اظهار رضایت از نمایش بازیکنانش اضافه کرد: پوررحمت اللهی و آقایی بازیکنان خوبی بودند که خوب بازی کردند. چون شما خبرنگاران تصمیم گیری می کنید و تصمیم گیری تان بعد از بازی است الان با اطمینان می گویید که اشتباه کرده ام. من همین جا می گویم مقصر اصلی باخت من هستم اما من این را بعد از بازی می گویم نه قبل از آن.

تونی اضافه کرد: ما در بازی بعدی مان یکشنبه با پیکان بازی داریم و بعد از آن هم با گسترش. ما فکر می کنیم نمی توانیم با توجه به شرایط موجود آرزوهای خودمان را از بین ببریم. اینکه ما چه هدفی داریم. من توقع داشتم به جای 15 هزار تماشاچی 50 هزار هوادار می آمد. توقع دارم تیم همین طور با شدت و تعصب حمایت شود.

وی با اشاره به اهمیت دیدار تراکتورسازی برابر سپاهان افزود: در آن بازی هم با مشکل مصدومیت بازیکنان مواجه بودیم. ما ایرانپوریان را که بعد از سه ماه مصدومیت آورده بودیم اما دوباره مصدوم شد. برای بازی بعد دفاع چپ نداریم. ما در تصمیم گیری هایمان همه مسائل را لحاظ می کنیم و بعد شما بحث می کنید چرا فلان بازیکن را نمی گذارید یا بازیکنی را وارد زمین می کنید!

سرمربی تراکتورسازی درباره اشتباهات حامد لک که منجر به پذیرفتن 2 گل از نسف‌قارشی شد، توضیح داد: نباید لک را فدا کنیم و باید به وی روحیه بدهیم. درست است که اشتباه داشته اما توپ های خوبی را هم گرفته است. باید از او حمایت کنیم تا از لحاظ روحی بالا بیاید. من 68 روز است با این تیم تمرین می کنم. این تیم با تیمی که روز اول من تحویل گرفتم خیلی متفاوت است.

اولیویرا درباره قضاوت این دیدار اظهار کرد: در این بازی های لیگ قهرمانان داوری هم خیلی در عملکرد ما تاثیر داشت. در نخستین بازی ما داور مسابقه عمانی بود و در بازی با الاهلی هم داور عمانی بود. داوران به تراکتورسازی احترام نمی گذارند. مانند بازی ایران در جام ملت‌های آسیا برابر عراق که داور استرالیایی به تیم ملی ایران احترام نگذاشت.

 

 

تونی اولیویرا تراکتورسازی ایران نسف‌قارشی ازبکستان حامد لک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر