کد خبر: 272053 A

بازیکنان فولاد خیلی ناامید بودند؛

ایلنا: مدافع پیشین فولاد خوزستان تاکید کرد حذف از لیگ قهرمانان آسیا چیزی از ارزش‌های نماینده‌ خوزستان کم نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سهراب بختیاری‌زاده پس از حذف فولاد خوزستان از لیگ قهرمانان آسیا با شکست مقابل السد قطر گفت: این اتفاق چیزی از ارزش‌های فولاد کم نخواهد کرد چراکه نگاه مدیران این باشگاه به آینده است و شرایط امسال اجازه نداد فولاد نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: در این دیدار خستگی را به جز در ساق حتی در چهره بازیکنان فولاد هم به راحتی می‌شد دید چراکه  سخت است یک تیم با 14 بازیکن در لیگ‌برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

این ملی‌پوش سابق فوتبال ایران که به عنوان کارشناس در شبکه ورزش کارشناسی دیدار فولاد ایران و السد قطر را انجام می داد همچنین متذکر شد: شاید از قبل هم می‌شد حدس زد فولاد با این شرایطی که دارد این‌گونه در آسیا ببازد و از دور رقابت‌ها کنار برود. البته در این دیدار فولادی می‌توانست مقابل السد به گل برسد ولی این اتفاق نیفتاد.

این فوتبالیست خوزستانی با اشاره به نوع بازی فولادی‌ها در این دیدار افزود: اگر شاگردان اسکوچیچ روی زمین بازی می‌کردند می‌توانستند گل بزنند ولی خستگی اجازه نداد بازی منطقی خود را  انجام دهند و به گل برسند . وقتی توپ کنار خط می‌رفت بازیکنان فولاد خیلی ناامید بودند که در محوطه جریمه اتفاقی نیفتد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: به نظرم اسکوچیچ از قبل می‌دانست امیدی به موفقیت در این بازی ندارد. ذهنیت آنها این است که در لیگ برتر ایران سهمیه آسیا بگیرند. من معتقدم لیگ‌ایران برای اسکوچیچ مهمتر از آسیا بود.

بختیاری‌زاده در ادامه با اشاره به وضعیت متفاوت بازیکنان دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظرم خستگی که بازیکنان فولاد داشتند را کمتر در ساق بازیکنان سپاهان و حتی تراکتورسازی می‌بینید چراکه این دو تیم بازیکنان زیادی دارند و کادر فنی این تیم‌ها به بازیکنان درون زمین و روی نیمکت اعتماد دارند ولی در  تیم فولاد این‌گونه نیست چراکه بازیکنان درون زمین با روی نیمکت فاصله زیادی دارند.

وی در پایان یادآور شد: به نظرم نگاه مدیران فولاد به این تیم حرفه‌ای است. آنها باید با توجه بیشتر به بازی‌های لیگ به فکر آینده تیم باشند .

فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا سهراب بختیاری‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر