کد خبر: 272061 A

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

ایلنا: دیدار تیم‌های بارسا و پاریس سن‌ژرمن با برتری 2 بر صفر شاگردان انریکه به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدر برگشت تیم‌های بارسا و پاریس سن‌ژرمن در مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، ساعت 23:15 دیشب در ورزشگاه نیوکمپ آغاز شد و تیم میزبان با 2 گل نیمار این دیدار را به سود خود تمام کرد.

ترکیب بارسا : تراشتگن، آلوس، پیکه، ماسچرانو، آلبا، راکیتیچ، بوسکتس، اینیستا، مسی، سوارز و نیمار

ترکیب سن ژرمن : سیریگو، فان در ویل، مارکینیوس، لوئیز، مکسول، کابایه، وراتی، متوئیدی، کاوانی، زلاتان و پاستوره

دقیقه 14 اینیستا با دریبل چند بازیکن در یک انفجاری توپ را پشت مدافعان پی اس جی به نیمار سپرد تا او پس از دریبل سیریگو توپ را به قعر دروازه حریف بفرستد.

20 دقیقه بعد نیمار این بار روی ارسال بلند دنی آلوز با ضربه سری چکشی دروازه پاریسی‌ها را فرو ریخت تا نیمه نخست با حساب 2 بر صفر به پایان برسد و شانس شاگردان لوران بلان برای صعود بسیار اندک شود.  

با شروع نیمه دوم بارسا بیشتر به اداره میدان پرداخت و پی اس جی هم می‌کوشید در وهله نخست دروازه‌اش بیشتر باز نشود. دقیقه 79 کاوانی در شلوغی محوطه جریمه مقابل دروازه خالی بارسا صاحب توپ شد اما ضربه او از زاویه بسته به کنار دروازه برخورد کرد تا این دیدار با همان 2 گل نیمه نخست به پایان برسد و بارسا به مرحله نیمه نهایی برود. 

در 2 دیدار دیگر این مرحله امشب موناکو از ساعت 23:15 میزبان یوونتوس است که در دیدار رفت یک بر صفر در تورین شکست خورده و به فکر انتقام در بازی برگشت است. همچنین رئال مادرید هم در سانتیاگو برنابئو میزبان اتلتیکو است که دیدار رفت دو تیم در ویسنته کارلدرون بدون گل به پایان رسید تا شاگردان کارلتو این فرصت را داشته باشند که در برنابئو جشن صعود بگیرند.

با مشخص شدن چهره 4 تیم مرحله نیمه نهایی جمعه این مرحله قرعه کشی خواهد شد تا 4 تیم حاضر رقبای خود را در این مرحله بشناسند.

لیگ قهرمانان اروپا بارسا نیمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر