کد خبر: 272117 A

اسپانسر هنوز پولی به باشگاه نداده؛

ایلنا: مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید کرد اختلافی با قلعه‌نویی ندارد و اگر انتقادی مطرح می‌شود برای کمک به وضعیت تیم است.

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب افزود: مجموعه مدیریت باشگاه همواره از کادر فنی حمایت کرده و تلاش داشته تا شرایط را برای فعالیت بی دغدغه مربیان و بازیکنان فراهم کند ولی کادر فنی هم باید در قبال نتایج تیم پاسخگو باشد چرا که مردم و طرفداران استقلال از ما انتظار دارند و نمی توانیم نسبت به این انتظارات بی تفاوت باشیم. 

افشارزاده یادآور شد: بنده هیچ اختلافی با قلعه نویی ندارم و همواره اعتقاد دارم او برای استقلال افتخارات زیادی کسب کرده و نباید جایگاه او خدشه دار شود ولی کادر فنی هم باید خود را در مقابل میلیون ها هوادار باشگاه مسئول بداند و اینکه با هزینه ای که امسال برای تیم شده همه از استقلال قهرمانی می خواهند و جایگاه فعلی در حد استقلال نیست. 

وی تصریح کرد: اگر انتقادی از قلعه نویی شده فقط در جهت منافع باشگاه بوده و خواستیم تا مشکلات تیم در مقطع حساسی که قرار داریم کاهش یابد که خوشبختانه جلسه خوبی با کادر فنی و هیات مدیره داشتیم و تاحدود زیادی مسائل فنی و مالی تیم بررسی شد.

مدیر عامل باشگاه استقلال در مورد کمک اسپانسر باشگاه اظهار داشت: هنوز کمکی از سوی آقای سبک دست دریافت نکردیم و او وعده هفته آینده را داده و با این شرایط نمی دانم چطور باید جوابگوی مطالبات بازیکنان باشیم. 

افشارزاده در بخش پایانی سخنان خود در مورد شانس استقلال برای کسب عنوان قهرمانی در 4 هفته پایانی لیگ برتر گفت: ما هنوز شانس داریم و نا امید نیستیم. کادر فنی اطمینان خاطر داد با رفع مشکل پرداختی بازیکنان می توانیم در 4 هفته باقی مانده با شرایط روحی بهتری به مصاف حریفان برویم و نتیجه بگیریم. 

وی تصریح کرد: استقلال هنوز شانس کسب قهرمانی را دارد چرا حریفان هم بازی های رودر‌رو دارند و احتمال از دست دادن امتیاز در این بازی ها زیاد است. ما برای قهرمانی امیدواریم ولی اگر این مهم امکان پذیر نشود باید حداقل سهمیه آسیا را بگیریم.

استقلال افشارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر