کد خبر: 272262 A

بحث حق پخش تلویزیونی فعلا راکد است؛

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش گفت: این معاونت با دستور وزیر برای حل مشکل مالیاتی کارلوس کی‌روش و کمک به فدراسیون فوتبال با وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی وارد مذاکره شده و تضمین های لازم را داده است.

به گزارش ایلنا، مناف هاشمی روز چهارشنبه ضمن بیان این مطلب افزود: تلاش می کنیم با پرداخت بخشی از مالیات کی روش، مشکلات موجود را بر طرف کنیم و در این مورد با مقامات ارشد سازمان مالیاتی صحبت کرده‌ایم و حاضریم تضمین های لازم را برای پرداخت بخشی از مالیات سرمربی تیم ملی فوتبال را بر عهده بگیریم.

وی گفت:تا پایان سال مالی 93 که سی و یکم فروردین بود نود و سه درصد مطالبات فدراسیون های ورزشی را پرداخت کردیم .

هاشمی در مورد حق پخش تلویزیونی و معطل ماندن تفاهم نامه سال گذشته با صداو سیما گفت : فعلا این بحث راکد است با این حال پیگیر بودیم از طرف صداوسیما خبری نیست و امیدوارم تلویزیون به ان تفاهم نامه سال 93 عمل کند و حقوق ورزش پرداخت شود.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اعلام جذب یکصد نفر از واجد شرایط با مدرک کارشناسی ارشد برای این وزارتخانه درسال 94 افزود: آزمون استخدامی برای واجدین شرایط آبان ماه امسال برگزار می شود و در تلاش هستیم علاوه بر این سهمیه ، برای یکصد نفر از کسانی که دارای مدرک کارشناسی هستند نیز اقدام کنیم.

سید مناف هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر