کد خبر: 272332 A

نفت‌ایران یک- پاختاکور یک

ایلنا: نفت ایران در ورزشگاه آزادی مقابل پاختاکور تن به تساوی داد تا موقعیتش برای صعود به مرحله حذفی به مخاطره بیفتد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه هفته پنجم لیگ‌قهرمانان آسیا از گروه دوم از ساعت 19 در ورزشگاه‌آزادی تیم نفت‌ایران با قضاوت کیم سانگ وو به مصاف پاختاکور رفته که غلامرضا رضایی در دقیقه 25 برای نفت و کوژاک در دقیقه 36 برای نماینده‌ازبک‌ها گلزنی کردند تا این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان برسد.

ترکیب نفت تهران: علیرضا بیرانوند، سعید لطفی، سیامک کوروشی، امین حاج‌محمدی(پادوانی)، علیرضا عزتی، رضا علیاری، کمال کامیابی‌نیا(مهدی شیری)، غلامرضا رضایی، ایمان مبعلی، ارسلان مطهری و عباس بوعذار(امیری)

ترکیب پاختاکور: لوبانوف، خاکیموف، کریمتس، کوژاک، مرزیلیاکف، کریم‌اف، شخیبف، ایسماتولائف(موشاریبوف)، آندرایوف، اوراهواچ و سرگی‌اف

در این دیدار که فقط 1000 تماشاگر را به ورزشگاه آزادی کشانده بود تیم ازبکی بازی تاخیری را در برنامه خود دارد و البته شاگردان علیمنصور هم حملات پراکنده‌ای را در دستور کار دارند.

در دقیقه 25 داور کره‌ای با خطای مدافعان پاختاکور پشت محوطه جریمه به سود نماینده ایران اعلام خطا کرد که عباس بوعذار پشت این ضربه ایستاد و با شوتی آرام سنگربان ازبکی را دردسر انداخت چراکه اشتباه فاحش لوبانف باعث شد توپ برگشتی را رضایی با ضربه سر به قعر دروازه پاختاکور هدایت کند.

در دقیقه 36 و بر خلاف جریان بازی تاشکندی‌ها پشت محوطه جریمه نفت صاحب موقعیت شدند که اشتباه مدافعان زردپوش ایرانی در جاگیری بهترین فرصت را در اختیار کوژاک بازیکن پاختاکور قرار داد تا با شوتی سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه بیرانوند را باز کند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در نیمه دوم اگرچه هر دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای خلق کردند ولی توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت بدهند.

بازی رفت این دو تیم با نتیجه 2 بر یک به سود نماینده ازبک‌ها به پایان رسیده بود.

در دیگر دیدار این گروه از ساعت 22:10 تیم الشباب عربستان میزبان العین امارات است.

با این نتیجه تیم نفت‌ایران با 8 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد. العین‌امارات با 6 امتیاز و یک بازی کمتر دوم است و تیم‌های پاختاکور و الشباب عربستان با 6 و 2 امتیاز در رده سوم و چهارم جای دارند.

نتایج دیدارهای برگزار شده امروز لیگ قهرمانان آسیا در مرحله‌گروهی به این شرح است:

کاشیوا ریسول ژاپن 3- جونبوک‌موتورز کره‌جنوبی2                   

سئونگ‌نام کره‌جنوبی 2- بوریرام تایلند یک

شاندونگ لیوننگ‌ چین 3- بین دونگ کره‌جنوبی یک

گوانگژوR&F صفر- گامبا اوزاکای ژاپن 5                   

بنیادکار ازبکستان صفر- النصرعربستان یک

لخویای قطر صفر – پرسپولیس‌ صفر(در حال برگزاری)

الشباب عربستان- العین امارات،‌ ساعت22:10  

پاختاکور ازبکستان هفته پنجم لیگ‌قهرمانان آسیا نفت‌ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر