کد خبر: 272354 A

رئال یک - اتلتیکو صفر

تیم رئال مادرید با شکست تیم همشهری‌اش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های رئال و اتلتیکومادرید از دور برگشت مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا ساعت 23:15 دیشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر رئال به پایان رسید.

ترکیب رئال مادرید: ایکر کاسیاس؛ دنی کارواخال، په په، رافائل واران، فابیو کوئنترائو؛ سرخیو راموس، تونی کروس، هامس رودریگز، ایسکو؛ چیچاریتو، کریستیانو رونالدو

ترکیب اتلتیکومادرید: یان اوبلاک؛ خوانفران، ژائو میراندا، دیگو گودین، خسوس گامز؛ تیاگو مندس، کوکه، سائول نیگوئز؛ آردا توران، آنتوان گریزمان، ماریو مانژوکیچ

نیمه نخست علی رغم برتری نسبی رئال با درخشش اوبلاک و مدافعان اتلتیکو با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم اتلتیکو ضمن دفاع در ضد حمله نیم نگاهی هم به دروازه کاسیاس داشت. صحنه بحث‌برانگیز این دیدار دقیقه 75 اتفاق افتاد و فلیکس بریش پس از خطای آردا توران روی سرخیو راموس، کارت زرد دوم را به مهاجم ترک‌تبار اتلتیکو نشان داد تا این تیم 10 نفره بازی را ادامه دهد.

دقیقه 86 رونالدو پا به توپ وارد محوطه جریمه اتلتیکو شد و توپ را مقابل دروازه خالی حریف به چیچاریتو سپرد تا این بازیکن توپ را به قعر دروازه بفرستد و رئال را یک بر صفر پیش بیاندازد. در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود رئال تمام شد تا این تیم پس از 7 بازی که برابر اتلتیکو به برتری نرسیده بود، در حساس‌ترین ال مادریلینیو به پیروزی برسد.

در دیگر دیدار این مرحله، دیشب تیم‌های یووه و موناکو در فرانسه به مصاف هم رفتند که این دیدار هم با تساوی بدون گل تمام شد تا یووه با توجه به پیروزی‌اش در دیدار رفت، راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

مراسم قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا فردا (جمعه) برگزار می‌شود.

 

 

رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر