کد خبر: 273135 A

کشتی آزاد و فرنگی بلغارستان؛

چهار نماینده کشورمان امروز (یکشنبه) و در روز سوم رقابت های بین المللی جام دانکلوف و نیکولاپتروف بلغارستان به روی تشک رفتند که امید نوروزی، حبیب الله اخلاقی و علی اصغر جبلی به نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش ایلنا، رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولا پتروف بلغارستان از روز جمعه 4 اردیبهشت با حضور کشتی گیرانی از 26 کشور دنیا در شهر صوفیه پایتخت بلغارستان آغاز شده است .

در وزن 66 کیلوگرم کشتی فرنگی امید نوروزی در دیدار نخست داوید کاسکاویلا از ایتالیا را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با ضربه فنی مقابل تومسن ماریوس از نروژ به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی رسید.

در وزن 85 کیلوگرم که 18 کشتی گیر حضور دارند حبیب الله اخلاقی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ضربه فنی ولادمیر استانکیج از صربستان را مغلوب کرد. اخلاقی در دور سوم نیز با نتیجه 3 بر صفر متهان باشار از ترکیه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در کشتی آزاد و در وزن 65 کیلوگرم علی اصغر جبلی در دور نخست با نتیجه 15 بر 4 میشل میهایلوف از بلغارستان را شکست داد و میثم حیدری نیز 10 بر صفر تیناهی ماهاتیا از اتحادیه جهانی کشتی را مغلوب کرد. این دو کشتی گیر کشورمان در دور بعد به مصاف هم رفتند که جبلی با نتیجه 7 بر 5 به پیروزی رسید.

جبلی در مرحله یک چهارم نهایی نیز با نتیجه 13 بر 8 مقابل بویچف از بلغارستان به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولاپتروف بعدازظهر امروز پایان می یابد.

کشتی اخلاقی نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر