کد خبر: 273204 A

امید ایران 3 – امید قزاقستان صفر

تیم والیبال امید ایران با برتری برابر تیم امید قزاقستان در آستانه نایب‌قهرمانی نخستین دوره رقابت‌های والیبال آسیای میانه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روز پایانی نخستین دوره رقابت‌های والیبال آسیای میانه، تیم‌های امید ایران و امید قزاقستان، ساعت 15:30 در سالن شهید سیدرسول حسینی ساری برابر هم قرار گرفتند که در پایان تیم ایران به برتری 3 بر صفر رسید.

شاگردان پیمان اکبری در گیم نخست و در یک بازی یکطرفه 25 بر 14 به برتری رسیدند. قزاق‌ها در گیم دوم، بازی بهتری را به نمایش گذاشتند اما این تیم ایران بو که گیم دوم را هم با حساب 25 بر 23 به سود خود تمام کرد. کار امیدهای کشورمان در ابتدای گیم سوم برابر قزاقستان گره خورد اما در ادامه شاگردان اکبری بازهم جریان بازی را در دست گرفتند و در نهایت با برتری 25 بر 21 در این گیم، با حساب 3 بر صفر تیم امید قزاقستان را شکست دادند.

تیم امید ایران با این نتیجه صاحب 2 پیروزی و یک شکست شد تا احتمالاً نایب قهرمان این رقابت‌ها شود. قزاقستان هم با 3 شکست در قعر جدول این جام قرار گرفت.

در ‌آخرین دیدار نخستین دوره رقابت‌های والیبال آسیای میانه از دقایقی دیگر تیم‌های ملی ب ایران (مازندران) و تیم ملی جوانان ایران به مصاف هم می‌روند.

پیمان اکبری تیم والیبال امید ایران تیم امید قزاقستان والیبال آسیای میانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر