کد خبر: 273209 A

هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پیکان تهران با برتری 2بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های پیکان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، ساعت 17 امروز با قضاوت بابک وسیله‌بر در ورزشگاه شهرقدس آغاز شد که این بازی با برتری 2 بر صفر تراکتورسازی به پایان رسید.

ترکیب پیکان: مهدی رحمتی،محمد نصرتی، احمد مهدی زاده، سیاوش یزدانی، وحید حیدریه، سیامک نعمتی، آندره فریرا، جی لوید ساموئل، امیر حسین امیری، احمد جمشیدیان و سعید دقیقی

ترکیب تراکتورسازی: حامد لک، خالد شفیعی، دوس سانتوز، محمد ایران پوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، فرید بهزادی کریمی، وادینیو

دقیقه 7 این دیدار، تراکتور به یک ضربه کرنر ایستاد تا طبق معمول ‌آندو تیموریان پشت این ضربه بایستد. ارسال بلند آندو درون محوطه جریمه به ادینیو رسید و مهاجم برزیلی تبریزی‌ها توپ را به دهانه دروازه فرستاد تا فرشاد احمد زاده با برگردانی آرام  توپ را به قعر دروازه رحمتی بفرستد.

مهاجم گلزن تراکتورسازی پس از این گل، کنار زمین با هم‌تیمی‌هایش عکس سلفی گرفت.

این دیدار در پایان نیمه نخست با تک گل احمدزاده به پایان رسید. با آغاز نیمه دوم پیکان برای زدن گل تساوی تلاش زیادی داشت و حتی در دقیقه 75 به یک ضربه پنالتی هم رسید اما سعید دقیقی این فرصت را هم از دست داد.

دقیقه 80 ادینیو با خطای مدافع پیکان درون محوطه جریمه سرنگون شد تا این‌بار وسیله‌بر به سود تراکتور پنالتی بگیرد. خود ادینیو این توپ را خلاف جهت حرکت رحمتی درون دروازه پیکان جا داد تا تراکتورسازی به پیروزی 2 بر صفر برسد.

تراکتورسازی تبریز پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر