کد خبر: 273398 A

جام امیدهای المپیک ارمنستان؛

جودوکاران نونهال و نوجوان کشورمان در رقابت‌های بین المللی ارمنستان با کسب 9 مدال رنگارنگ عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش، رقابت‌های بین المللی جودو ارمنستان موسوم به جام امیدهای المپیک روز گذشته با حضور 224  جودوکار در غالب  34 تیم از 4 کشور ارمنستان، گرجستان، روسیه و ایران  برگزار شد. 

تیم‌های لرستان و خراسان شمالی به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات به روی تاتامی رفتند که در مجموع دو رده سنی بعد از میزبان ، با کسب 2 نشان طلا، یک نقره و 6 برنز نایب قهرمانی را به خود اختصاص داده و گرجستان هم عنوان سوم را کسب کرد.

برای تیم لرستان در رده نوجوانان فردین نوری زاده در وزن 81- کیلوگرم نشان طلا و در رده نونهالان علی جوزایی در وزن 50- و امیربهادر سپهوند در وزن 60- کیلوگرم نشان برنز کسب کردند. 

برای تیم خراسان شمالی هم در رده نوجوانان علی محمدی بریمانلو در وزن 55- کیلوگرم به مدال طلا دست پیدا کرد، مجید وحید بریمانلو در وزن 50- کیلوگرم نقره  گرفت و حسین عزیزی در وزن 46- کیلوگرم و قاسم باقچقی در 81-  روی سکوی سوم ایستاده و برنز گرفتند. 

همچنین در رده نونهالان حسین سعیدی برجی در وزن 38- کیلوگرم، صادق آذرنگ در 42-، محسن نیستانی در 46- و ابراهیم محمدی در وزن 50- کیلوگرم برای تیم خراسان شمالی نشان برنز کسب کردند.

ارمنستان المپیک ایران وزن نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر