کد خبر: 273428 A

در زمین خودمان هم امنیت نداشتیم

ایلنا: مدیر رسانه ای باشگاه سایپا با اشاره به حواشی دیدار با پرسپولیس گفت: با وجود میزبانی شرایط برگزاری مسابقه برای نارنجی پوشان اصلا مناسب نبود و بازیکنان سایپا 90 دقیقه در وضعیت نامتعارفی به مصاف میهمان خود رفتند.

به گزارش ایلنا، فربد بقایی مدیر رسانه ای تیم فوتبال سایپای البرز ضمن بیان این مطلب گفت: با وجود اینکه در جلسه شب قبل از بازی مقرر شده بود که برای هر دو تیم اسکورت در نظر گرفته و امنیت محیطی و اطراف ورزشگاه با همکاری یگان ویژه انتظامی تامین کند، جایگاه پشت نیمکت.به تماشاگرنماهای منتصب به پرسپولیس داده شد تا تیم سایپای البرز و خصوصا میلاد میداوودی 90 دقیقه زیر توهین و ناسزاهای رکیکی که از پشت نیمکت به وضوح به گوش می رسید، مقابل پرسپولیس به میدان برود.

مدیررسانه ای تیم فوتبال سایپا ادامه داد: این واضح و مبرهن است که کادر فنی و بازیکنانی که مشغول به گرم کردن هستند، در زمان برگزاری مسابقه نیاز به تمرکز کافی و وافی دارند اما فحاشی ها و تحریک های تماشاگرنماهای پشت نیمکت این فرصت را از بازیکنان و کادر فنی سایپا سلب کرد. البته ماجرا به همین ها ختم نشد و آنها در نهایت با پرتاب سنگ و اشیاء، نارنجی پوشان را مورد بی مهری قرار دادند.

بقایی افزود: این تازه زمان مسابقه بود و اصل ماجرا بعد از سوت پایان این دیدار اتفاق افتاد. میلاد میداوودی که از لحظه حضورش مورد فحاشی و توهین تماشاگرنماها پرسپولیس قرار گرفته بود بیش از 10 دقیقه منتظر آرام شدن جو و متفرق شدن افراد حاضر در استادیوم شد اما متاسفانه نیروی انتظامی در تسهیل این روند اهتمام جدی نکرد و در نهایت مجبور شدیم در هجمه بی نزاکتی و بی ادبی تماشاگرنماها جایگاه را ترک کنیم که این اتفاق به ادامه توهین ها و در نهایت عکس العمل طبیعی بازیکن منجر شد.

بقایی با اشاره به اینکه عوامل برگزاری مسابقه به تعهدات خود پایبند نبودند گفت: قرار بود قبل از بازی مسئولان برگزاری مسابقه از استادیوم انقلاب کرج بازدید میدانی داشته باشند تا اشیاء اضافی جمع آوری شود اما در روز مسابقه دیدیم که تماشاگرنماها با پرتاب سنگ ما را بدرقه کردند و من سنگ هایی که به سمت مان پرتاب شده بود را به آقای سلیمانی ناظر بازی ارایه دادم.

وی تصریح کرد: زمان سوار شدن به اتوبوس و خروج از استادیوم انقلاب با وجودی اینکه طبق صورت جلسه نشست شب قبل از بازی مقرر شده بود برای اتوبوس سایپا اسکورت در نظر گرفته شود بیش از ده ها نفر به اتوبوس سایپا یورش بردند و به وسیله نقلیه باشگاه خسارت وارد کردند. نکته جالب اینجاست که سایپا به اصطلاح در شهر خودش مقابل پرسپولیس به میدان رفته بود و واقعا خنده دار است که ما در شهر خودمان که اصلا نباید نیازی به اسکورت باشد، این گونه مورد حمله تماشاگران قرار بگیریم.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال سایپای البرز در خاتمه خاطر نشان کرد: البته اتوبوس تیم سایپا را در هتل انقلاب کرج متوقف کردیم و طی تماس تلفنی از مسئولان خواستیم تا با در نظر گرفتن. اسکورت تا خروجی کرج تیم سایپا را همراهی کنند که این اتفاق نیز به وقوع نپیوست.

تیم فوتبال سایپا مدیر رسانه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر