کد خبر: 273499 A

حاشیه‌سازی حدادی و تایم اوت عجیب حاتمی

ایلنا: دیدار تیم‌های دانشگاه‌آزاد و مهرام از هفته شانزدهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال به سود شاگردان هاشمی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های بسکتبال دانشگاه‌آزاد و مهرام از هفته شانزدهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال ساعت 15:30 امروز دوشنبه در سالن حکیمیه تهران آغاز شد که در پایان شاگردان مصطفی هاشمی این بازی را 83 بر 67 به سود خود رقم زدند.

33

مهرام در کوارتر نخست با ترکیب اوشین ساهاکیان،‌ حامد حدادی، فرید اصلانی، آرمان زنگنه و تاکوان دین بازی را طوفانی آغاز کرد و در پایان برتری 21 بر 14 در تابلو ثبت شد تا شاگردان‌هاشمی با روحیه‌ای بالا به وقت استراحت نخست بروند.

20

در کوارتر دوم برتری مهرامی‌ها قاطعانه‌تر از وقت نخست بود چراکه شاگردان هاشمی این بار 26 بر 12 کوارتر را به سود خود رقم زدند تا نیمه نخست با 21 امتیاز اختلاف 47 بر 26 به سود سرخ‌پوشان به پایان برسد.26

با شروع بازی در کوارتر سوم شاگردان شاهین‌طبع به خود آمدند و بازی را بهتر آغاز کردند. از سوی دیگر هاشمی هم حدادی را بیرون کشید تا به آسمان‌خراش خود استراحت بدهد. بازی در این کوارتر با برتری 18 بر 9 دانشگاه به پایان رسید تا دو تیم به عدد 56 بر 44 برسند و اختلاف امتیاز دو تیم به 12 امتیاز کاهش پیدا کند. 19

اگرچه دانشگاه‌ در کوارتر سوم برنده بازی بود ولی در کوارتر چهارم باز هم این تیم مهرام بود که به بازی برگشت و موفق شد با برتری قاطعانه 27 بر 23 کوارتر پایانی را به سود خود رقم بزند تا در نهایت این بازی با برتری 83 بر 67 به سود مهرام به پایان برسد.16

نتایج کامل هفته شانزدهم لیگ‌حرفه‌ای بسکتبال به این شرح است:

پتروشیمی بندرامام 85 -  ثامن مشهد 52

دانشگاه آزاد  67 - مهرام تهران 83

شهرداری گرگان 87  - پتروشیمی ماهشهر 61            

پمینای اصفهان 73- هفت‌الماس قزوین 57

مهرام در بازی آینده خود دهم اردیبهشت‌ماه به مصاف پمینای اصفهان خواهد رفت و در آخرین دیدار خود پتروشیمی بندر امام دیگر تیم مدعی لیگ حرفه‌ای را پیش رو خود خواهد داشت که 14 اردیبهشت‌ماه در بندر امام به مصاف این تیم می‌رود.

جدول رده‌بندی لیگ حرفه‌ای بسکتبال در پایان این هفته به شرح زیر است:

1. دانشگاه آزاد 14 بازی، 26 امتیاز

2. پتروشیمی بندرامام 14 بازی 26امتیاز

3. مهرام 14 بازی، 25 امتیاز

4. شهرداری گرگان 14 بازی، 22 امتیاز

5. پالایش نفت آبادان 14 بازی، 21 امتیاز 

6. صنایع ماهشهر 14 بازی، 19 امتیاز

7. پمینای اصفهان 14 بازی، 18 امتیاز

8. ثامن مشهد 15 بازی، 18 امتیاز

9. هفت‌الماس قزوین 13 بازی، 14 امتیاز

 

حاشیه‌های این دیدار را در زیر بخوانید:

- حامد حدادی بارها زیر حلقه مهرام مهاجمان دانشگاه بویژه محمد حسن‌زاده را بلاک کرد.

- در صحنه‌ای حدادی برای تشویق ساهاکیان ضربه‌ای به سر او زد اما اوشین از ضرب دست حدادی برای لحظه‌ای سرش را بین دستانش گرفت.

- حدادی که از سوی تماشاگران حریف هو می‌شد پس از اینکه در کوارتر دوم با اسلام‌دانک سبد دانشگاه را فرو ریخت سمت هواداران دانشگاه رفت و با فریاد خوشحالی‌اش را بروز کرد.

- مهرام شاهین‌طبع 2 ثانیه مانده به کوارتر نخست تقاضای تایم اوت کرد که عجیب بود.

- روزبه ارغوان بازیکن پست یک دانشگاه که شاهین‌طبع امید زیادی به درخشش او داشت در اواسط کوارتر دوم 4 خطایی شد و سرمربی تیم او را بیرون کشید.

- مهرام با حامد حدادی برتری قاطعی نسبت به صدرنشین لیگ‌حرفه‌ای داشت.

- حضور افراد متفرقه در جایگاه خبرنگاران توی ذوق می‌زد.

بسکتبال مهرام تیم بسکتبال دانشگاه آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر