کد خبر: 273512 A

برای خودم متاسفم!

سرمربی تیم ملی جودو در حاشیه نشست‌خبری این فدراسیون گفت: اجازه دهید یک‌سال از زمان حضورم در رأس کادر فنی تیم ملی بگذرد بعد درباره عملکردم اظهارنظر کنند.

به گزارش ایلنا، مجید زارعیان که از همان ابتدا با لحن تندی پاسخگوی خبرنگاران بود در مقابل صحبت‌های خبرنگار ایلنا که عملکرد جودوکاران سبک‌وزن تیم‌ملی در تورنمنت‌ترکیه را ضعیف می‌دانست عکس العمل نشان داد  و گفت: برای خودم متاسفم که در این مقطع هدایت تیم ملی را بر عهده گرفتم. هنوز 2 ماه از حضورم به عنوان سرمربی نگذشته که شما این‌گونه عملکردم را نقد می‌کنید.

وی افزود: ورزش مملکت ما مدرسه‌ای نیست که به دنبال نتیجه هستیم. اگر مدرسه‌ای بود هر فردی می‌آمد دنبال کار فرد قبلی را می‌گرفت. برای خودم متاسفم که آمده‌ام کمک کنم و با چنین وضعیتی روبرو هستم

سرمربی تیم ملی جودو در پاسخ به این سوال  که پیش‌بینی‌تان برای سهمیه‌هایی که برای حضور در المپیک ریو خواهید گرفت چه تعداد است، خاطرنشان کرد: همان‌طور که رئیس‌فدراسیون هم اشاره کرد اگر شرایط مهیا باشد و اگر زمان بدهید فکر می‌کنم بتوانم 3 سهمیه را به دست بیاورم، البته باز هم باید به این موضوع اشاره کنم که باید شرایط فراهم باشد. اردوهای مناسب و حضور در تورنمنت‌های برون‌مرزی کمک شایانی به آماده‌سازی تیم برای کسب سهمیه و حضور در المپیک خواهد داشت.

زارعیان با تاکید بر اینکه برای کسب موفقیت لازم است تدارک بهتری برای جودوکاران دیده شود، گفت: ما حتما نیاز به برگزاری اردوهای مشترک و حضور در مسابقه‌های مختلف داریم چراکه باعث می‌شود ترس جودوکاران بریزد و تجربه آن‌ها بیشتر شود. ما 3 سال را از دست داده‌ایم و تنها یک‌سال زمان داریم تا برای حضور در المپیک سهمیه کسب کنیم اما اگر شرایط مهیا باشد و امکانات خوبی برای تیم ملی در نظر گرفته شود، سعی می‌کنیم سه نماینده در المپیک داشته باشیم.

مجید زارعیان در حین گفت‌وگویش با خبرنگاران بارها کنترل خود را از دست داد و به برخی سوال‌ها با لحن تندی پاسخ داد.

جودو مجید زارعیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر