کد خبر: 273520 A

با قبول استعفای کامبوزیا؛

وزیر ورزش با پذیرش استعفای کامبوزیا، در حکمی سید امیر حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج منصوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی با قبول استعفای جعفر کامیوزیا، سید امیر حسینی را به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب کرد.

محمد جعفر کامبوزیا در نامه به وزیر ورزش و جوانان با تقدیر و تشکر از اعتماد مجمع عمومی ، وزیر ورزش و خانواده شطرنج از ریاست این فدراسیون کناره گیری کرد. در نامه استعفای کامبوزیا آمده است :

جناب آقای دکتر گودرزی

وزیر محترم ورزش و جوانان و ریاست مجمع فدراسیون شطرنج

تلاش دیرپا و مداوم در جهت پویش پر شتاب ورزش شطرنج و اعتلای مرتبه آن در داخل کشور و در قلمرو بین الملل را وظیفه ای قرین مباهات می دانم که طی بیش از یک دهه با خرسندی ادا نمودم.

موجب سپاس و امتنان فراوان است که مجمع عمومی محترم فدراسیون یک بار دیگر اینجانب را با رای قاطع خود برای سومین بار در تاریخ 8 آذر 93 سزاوار تصدی ریاست فدراسیون دانست. با وجود این شرایط و دلایل شخصی اکنون چنان است که ناگزیرم از ادامه خدمت در این سمت کناره گرفته و استعفای خود را از این تاریخ به استحضار اعضا و ریاست محترم مجمع اعلام دارم.

امید است وزارت محترم ورزش و مجمع عمومی محترم فدراسیون ، عذر اینجانب را بپذیرند و برای شطرنج کشور تصمیمی شایسته اتخاذ کنند. رشد ورزش شطرنج و درخشش قهرمانان آن که تاکنون برای اینجانب وظیفه بوده است از این پس آرزویم خواهم بود.

بنابر این گزارش محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ضمن موافقت با استعفای کامبوزیا ، سید امیر حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج ایران منصوب کرد.

خانواده ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان امیر حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر