کد خبر: 273521 A

به من توهین و فحاشی شد

ایلنا: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مردم، هواداران پرسپولیس، پیشکسوتان و جامعه ورزش عذرخواهی می‌کنم و دست تک تک آنها را می‌بوسم و امیدوارم این حادثه که برای من تبدیل به کابوس شب و روز شده است، برای هیچ بازیکن دیگری اتفاق نیفتد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خانزاده پس از جلسه کمیته‌انضباطی باشگاه در حالی که بسیار ناراحت بود در مقابل دوربین تلویزیون گفت: بعد از بازی به شدت ناراحت بودیم و من در مقابل آنچه پس از بازی با لخویا روی داد، هیچ صحبتی ندارم و برای چندمین بار از مردم به ویژه از هواداران پرسپولیس همان هوادارانی که برای بازی با النصر ورزشگاه را لبریز از جمعیت کردند و از پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم و دست تک تک آنها را می‌بوسم.

وی ادامه داد: من در رسانه‌ها از جامعه ورزش، هواداران و پیشکسوتان عذرخواهی کردم و فقط امیدوارم این عذرخواهی من پذیرفته شود. در جلسه کمیته‌انضباطی هم قبل از هر صحبتی عنوان کردم که اشتباه خودم را می‌پذیرم. در آن لحظه به من توهین و فحاشی شد ولی قبول دارم به عنوان بازیکن پرسپولیس باید خویشتنداری می‌کردم. تیم باخته بود و از نظر روحی اصلا شرایط خوبی نداشتیم و با تاکید بر اینکه من به هیچ‌وجه و باز می‌گویم به هیچ‌وجه قصد توجیه ندارم اما امیدوارم این رویداد به طور دقیق بررسی شود، آنچه انجام دادم بدون مقدمه نبود اما می‌پذیرم نباید واکنش نشان می‌دادم.

خانزاده خاطرنشان کرد: اینکه در بوجود آمدن این اتفاق نقش داشتم و پرسپولیس و هواداران و در کل مردم بابت آن آزرده شدند. این روزها تبدیل به کابوس شب و روز من شده است. امیدوارم در آینده نه خودم و نه هیچ بازیکن دیگری با چنین تجربه‌ای روبرو نشود.

پرسپولیس پیشکسوتان جامعه دوربین فوتبال پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر