کد خبر: 273542 A

شهریار متهم می‌کند

سرمربی پیشین پرسپولیس معتقد است در دوره سرمربیگری او در این تیم عده ای دوست نداشتند نتیجه مناسب به دست بیاید.

به گزارش ایلنا، دایی پس از مدت‌ها سکوت در گفت‌وگویی در انگلیس اظها کرد: من دو بازی آخری تیم‌ملی را ندیدم که بخواهم اظهارنظر کنم اما برد مقابل شیلی یکی از بهترین نتایجی است که ما توانسته ایم کسب کنیم. بچه های تیم‌ملی کار بزرگی انجام داده اند و توانستند آن تیم را شکست دهند و من هم خوشحال شدم.

وی درباره حضور کارلوس کی‌روش در  تیم ملی گفت: از آنهایی هستم که موافق حضور کی‌روش در ایران هستند چون وی سال ها در ایران بوده و همه چیز دستش آمده اما به نظر من فدراسیون استقلال کافی را برای تصمیم‌گیری درباره کی‌روش، ندارد.  به نظر من وقتی قرارداد امضا شده، باید به آن احترام گذاشته و طوری پیش برویم که تیم‌ملی ما ضرر نکند. بازیکنان تیم‌ملی هم کی‌روش را دوست دارند و مهمتر از همه هم نظر مردم است.

دایی درباره پیوستن برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس توضیح داد: مطمئنا آمدن آ برانکو به نفع پرسپولیس است اما مشکل بزرگتر پرسپولیس مشکل مدیریتی است و این مشکل را باید حل کنیم. ریشه مسائل امسال تصمیم غلط وزارت ورزش در هیات مدیره ای بود که به پرسپولیس آورد و شما می‌ توانید ببینید چه اتفاقاتی در پرسپولیس افتاد و چه کسانی به این باشگاه آمدند و رفتند. این تصمیم نادرست باعث شد پرسپولیس امسال نتیجه نگیرد.

وی افزود: بیشتر اعضای هیات مدیره امسال مخالف من بودند، گروهی آمدند که با هم بودند و نمی‌ خواستند من نتیجه بگیرم. ما در آن بازی تراکتور که باعث برکناری من شد، بد کار نکرده بودیم. بازیکنان جوانی را به تیم اضافه کرده بودیم و بعد از آن مسابقه هم کار ما راحت می‌شد. ضمن اینکه بازیکنان جوانی مثل مهدی طارمی را با قرارداد کم به تیم اضافه کرده بودیم . ما من بازیکنان جدیدی آورده بودم که 7، 8 هفته زمان لازم داشتند تا در تیم جا بیافتند اما از بالا فشار آوردند و گفتند علی دایی به هیچ عنوان نباید باشد!

دایی با اشاره به نتایج پرسپولس ادامه داد: گفته اند که تیم ما از 7 بازی، 8 امتیاز گرفته و از قهرمانی عقب افتاده اما من مطمئنم کارم درست است و لابد نتایجی که بعد از من گرفته شد، خیلی بهتر بود! البته شاید نتایج من هم بدتر می‌ شد اما من ایمان داشتم که می‌ توانستیم موفق باشیم ولی اجازه ندادند.

 

سرمربی پیشین پرسپولیس اضافه کرد: 52 روز در نیم فصل وقت داشتند تا تیم را درست کنند 9 بازیکن هم گرفتند و همه جا هم در بوق و کرنا کردند که با این نفرات قهرمان می‌ شویم. در حالی که پشت این حرف ها کسان دیگری بودند. اما در دور برگشت در 11 بازی 7 امتیاز گرفتند در شرایطی که تیم ما از 7 بازی 8 امتیاز گرفته بود. تازه آن موقع بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس متاسفانه علیه من مصاحبه کردند. چون علی دایی به کسی باج نمی‌ داد و کسی نبود که برای ماندن خودش همه کار بکند و به هر قیمتی بماند.

 

دایی همچنین گفت: یکی از اعضای هیات مدیره فایل صوتی یکی از جلسه ها را در اختیار من قرار داده و اگر بخواهم این فایل را در اختیار مردم قرار بدهم، واقعا معلوم نیست که چه خواهد شد؟! من جایی کار می‌ کردم که دوست نداشتند موفق باشم. همه جا کمک می‌ کنند به آدم، همه جور ساپورت می‌ کنند اما متاسفانه در پرسپولیس اینطور نبود. برای نمونه گفته‌اند: «پول خلعتبری را بدهید که علی دایی نتیجه بگیرد؟» وجود دایی و امثال دایی مهم نیست و ما برای شادی مردم کار می‌ کنیم چون موظفیم شادی را به خانه های مردم بیاوریم. پرسپولیس باید موفق بشود چون مردم عاشق این تیم هستند. خیلی ها با این دو تیم زندگی می‌ کنند و نباید اجازه دهیم طرز تفکرمان این باشد.

پرسپولیس علی دایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر