کد خبر: 274451 A

وعده سرمربی پترو به خبرنگار ایلنا

سرمربی پیشین تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام پس از دیدار این تیم برابر مهرام درباره برکناری‌اش صحبت می‌کند.

ایلنا- یاسر سماوات- کسی باور نمی‌کرد بوبان میتف سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام، 2 روز مانده به دیدار حساس و حیثیتی این تیم برابر مهرام از سمت خود برکنار شود. خبر آنقدر عجیب بود که در صحت و سقم‌اش شک کنم. سال‌ها حضور در رسانه‌ها انسان‌را دیرباور می‌کند.

 دفترچه تلفنم را زیر و رو می‌کنم تا شماره اضطراری بوبان میتف را پیدا کنم. بعد از چند بوق جواب می‌دهد. خودم را معرفی می‌کنم، میلی به صحبت ندارد و می‌خواهد قطع کند. می‌گویم:«مستر! چند پرسش کوتاه...» می‌گوید:«لطفاً تا دوشنبه صبر کنید و پرسش‌های‌تان را نگه دارید.» می‌گویم:«پس فقط یک سئوال...» با لحن آرام اما جدی و محکم پاسخ می‌دهد:« Do You understand?» بعد حرف‌اش را تکرار می‌کند که تا دوشنبه، پاسخگوی هیچ پرسشی نیست.

گوشی را می‌گذارم. چیزی به ذهنم می‌رسد. اگر میتف برکنار شده، دوشنبه کنار پتروشیمی چکار می‌کند؟ مسئولان این تیم هم سعی می‌کنند، موضوع را کمتر بازکنند. کاش می‌توانست بگوید چرا وقتی عملکرد خوبی داشته و تیم‌اش هم امتیاز با دانشگاهِ صدرنشین است، در آ‌ستانه دیدار حساس با مهرام این تصمیم درقبالش گرفته می‌شود؟ یا آیا سخت‌گیری‌ها و فریادهای وقت و بی‌وقتش سر بازیکنان پترو از او شخصیت منفوری ساخت که در نهایت دلیل برکناری شد؟ آ‌یا ابهاماتی در قراردادش وجود داشت؟ اصلاً قرار است دوشنبه چه اتفاقی بیفتد که باید تا آن روز فقط صبر کرد؟ آیا مسئولان پترو قرار بود چیزی را به او تحمیل کنند؟ آیا... و چند پرسش دیگر که مدام در ذهنم مرور می‌شوند.

به هرحال، به گفته خود او همه ابهاماتم را تا دوشنبه حفظ می‌کنم. هرچند ممکن است تا آن زمان، با علامت‌های سئوال پررنگ‌تری روبرو شویم.

بوبان میتف تیم بسکتبال پتروشیمی بندراما م
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر