کد خبر: 280951 A

در مورد عملکرد سایپا نظری ندارم؛

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: اگر برنامه‌های جلالی با برنامه‌های باشگاه مطابقت نداشته باشد آن وقت در رابطه با ادامه همکاری تصمیم خواهیم گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیت الله رضایی پیش از نشست مشترک مدیران باشگاههای لیگ برتر فوتبال در خصوص آخرین وضعیت همکاری با مجید جلالی، گفت: ما اعلام کردیم ایشان قرارداد سه ساله دارند و کماکان در خدمت ایشان هستیم. البته اگر خواسته های ما رعایت شود با او کار خواهیم کرد اما اگر او نتواند درخواستهای ما را انجام دهد تصمیم دیگری اتخاذ خواهد شد، اما الان می توانم بگویم که با او همکاری خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به هدفهای سایپا برای فصل آتی، افزود: فصل چهاردهم به پایان رسیده و مجید جلالی برای لیگ پانزدهم برنامه داده است و ما هم باید برای فصل بعد برنامهریزی کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در رابطه با گزینه های جانشینی جلالی، تصریح کرد: ابتدا کمیته فنی ما باید برنامه ایشان را بررسی کند و اگر برنامه‌های جلالی خارج از برنامه های ما باشد، کمیته فنی در این باره نظر می‌دهد و اگر مشکلی پیش آمد بعد از آن تصمیم گیریهایی خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از نتیجه سایپا در فصل اخیر راضی بوده اید، گفت: من از نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدم و تنها حدود ۷ مسابقه در خدمت این تیم بوده ام و به همین خاطر نمی توانم در این باره نظری بدهم. برای فصل آینده اگر در سایپا ماندم، اظهارنظر خواهم کرد.

رضایی در خصوص میزبانی باشگاه سایپا برای نشست مشترک مدیران باشگاه های لیگ برتر، تصریح کرد: ما با کفاشیان در رابطه با برگزاری این نشست جلسه داشتیم و ایشان هم موافقت خود را اعلام کردند که ما میزبان مدیران باشگاههای سراسر کشور و اتحادیه فوتبال باشیم تا بحثهایی که در این جلسه مطرح می شود برای فرهنگ ورزش و فوتبال ما موثر باشد.

وی ضمن اشاره به بحث حق پخش از صدا و سیما، افزود: من نمی توانم در مورد این مسئله اظهارنظر کنم و تاج باید در این باره صحبت کنند، اما امیدوارم نشست خوبی داشته باشیم و خروجی این نشست برای ما مثمرثمر باشد.

رضایی در پایان در رابطه با حضور علی دایی در سایپا، گفت: علی دایی اسطوره فوتبال ماست و از دوستان و همشهریان من است، اما تا این لحظه هیچ مذاکره ای با هیچکس نداشتیم. شاید برخی ها برای دیدن ما بیایند، اما این مسئله دلیلی نمی شود که کسی بخواهد با ما همکاری داشته باشد. ما دوستی قدیمی با دایی داریم که هنوز هم ادامه دارد.

مجید جلالی تیم فوتبال سایپا بیت الله رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر