کد خبر: 281109 A

تیم سال گذشته نبودیم؛

دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال گفت:‌ در دو مسابقه برابر آمریکا اشتباهاتی داشتیم که تیم حریف بهترین استفاده را از آنها برد.

به گزارش ایلنا، میلاد عبادی‌پور پس از ناکامی ایران برابر آمریکا در هفته سوم لیگ‌جهانی والیبال افزود: دو تیم ایران و آمریکا نیاز به پیروزی در این مسابقات داشتند. ایران نیز برای شکست حریف به میدان آمد اما نشد.

وی با بیان اینکه متاسفانه تیم ایران نتوانست خوب ظاهر شود، گفت: تیم ملی والیبال سال گذشته نبودیم. بازی نخست مشکلات خود را دارد اما بازیکنان هم اشتباهاتی داشتند.

ملی پوش والیبال کشورمان تصریح کرد: نمی‌توانم بگویم توانایی سال‌گذشته را نداریم، اما انتظار بیشتری از تیم در این مسابقات وجود داشت که برآورده نشد.

عبادی پور با بیان اینکه مشکل ایران در مسابقه با آمریکا به یک یا دو بازیکن برنمی‌گردد، گفت: به عنوان مثال اگر من در مسابقه مشکل داشته باشم، دیگران جبران می‌کنند اما همه بازیکنان در این دو دیدار در حد و اندازه خود نبودند.

وی افزود: به نوعی در مسابقه با آمریکا غافلگیر شدیم. قدر موقعیت خود را ندانستیم و امتیازات حساس را از دست دادیم و در عوض بازیکنان آمریکا از آن بهره لازم را بردند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال در پایان گفت: اگر در مسابقات بعدی سرویس و دریافت خود را بهتر کنیم، می‌توانیم امتیازات لازم را به دست آوریم.

میلاد عبادی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر