کد خبر: 281120 A

طاهریان از همه تشکر کرد؛

سرمربی تیم ملی واترپلوی کشورمان با انتشار بیانیه ای از حمایت مسئولان پرسنل استخر قهرمانی ۹ دی و اصحاب رسانه برای کسب عنوان قهرمانی این تیم در مسابقات فینا ترافی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، سیروس طاهریان با انتشار بیانیه‌ای از زحمات و حمایت مسئولان و پرسنل زحمتکش استخر قهرمانی ۹ دی و اصحاب رسانه تشکر و قدردانی کرد.

متن بیانیه سرمربی تیم ملی واترپلو به شرح زیر است:

آنچه در رقابت های توسعه جهانی واترپلو (فینا ترافی) توسط رسانه ها به تصویر کشیده شد تنها قهرمانی سربازان وطن نبود بلکه گوشه ای از اقتدار دلاورانی بود که رنج و مشقت‌های زیادی را تحمل کردند تا بتوانند بار دیگر افتخاری بس بزرگ را در برگ زرین کارنامه ورزش ایران به ثبت برسانند که خدا را شکر این مهم به دست آمد.

چه روزها که بازیکنانم دوری از خانواده و عزیزان شان را برای اهتزاز پرچم کشورشان تحمل کردند و چه شب ها که هر کدام از آنها از فشار تمرینات خواب به چشمان شان حرام شد، روزهایی را یاد دارم که مسئولان فدراسیون شبانه روزی خود را وقف تیم کردند .

دستیارانم که جای خود دارند، آنها که تمام فکرشان تیم شده بود، آنها که روز و شب خود را هم فراموش کرده بودند، آنها که تنها هدف شان این بود که بتوانند باری از دوش من در این مسابقات بردارند و الحق که گل کاشتند.

درباره خود نیز تنها یک شرمساری برایم باقی مانده و آن هم مدتی بود که  از  خانواده دور بودم به طوریکه کار به جایی رسید که شنیدن کلمه پدرجان از زبان عزیزانم، فرزندانم سارا و امین برایم آرزو شده بود اما خدا را شکر که همه این دوری ها نتیجه بخش بود.

چه شب ها که عزیزانم در استخر مجموعه شهید شیرودی شبانه روز خود را وقف تجهیز استخر قهرمانی کردند و از خانواده خود دل کندند تا در خدمت خانواده واترپلو باشند، یادم نمی رود هر کدامشان یک گوشه کار را گرفتند تا آبروی میزبان مقابل میهمان حفظ شود.

بی‌شک این قهرمانی مدیون زحمات تمام خبرنگارانی است که از قلم خود به معنای واقعی کامل و مصداق بارز آیه شریفه (نون و القم و ما یسترون ) برای اهتزاز پرچم مقدس ایران استفاده کردند و صادقانه یار و یاور تیم ملی واترپلوی ایران بودند.امیدوارم در ادامه مسیر نیز قلب های پاکتان سرشار از انرژی باشد. بهترین ها را از خدای منان برای تان آرزو دارم .

این در حالی است که سایت فدراسیون‌شنا اعلام کرده مسئولان فدراسیون به دنبال استخدام یک مربی تراز خارجی هستند، ضمن اینکه به گفته رئیس فدراسیون سیروس طاهریان همیشه در کنار واترپلو خواهد ماند و موفقیت های امروز تیم ملی مرهون تلاش‌های او و کادر فنی است.

تیم ملی واترپلو‌ سیروس طاهریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر