کد خبر: 281128 A

داوری خط قرمز من است؛

سرمربی تیم بسکتبال مهرام پس از کسب عنوان قهرمانی لیگ حرفه ای بسکتبال گفت: قبلا هم گفته بودم من مربیگری بلد نیستم و تمام افتخاراتی که تاکنون بدست آوردم اتفاقی بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی هاشمی پس از قهرمانی تیمش در لیگ حرفه‌ای بسکتبال اظهار داشت: به خاطر کسب قهرمانی توسط بازیکنان تیمم بسیار خوشحالم.

وی درباره داوری این مسابقه گفت: در مورد داوری تاکنون حرف نزده‌ام چون داوری خط قرمز من است و این قشر زحمتکش برای خود حریم دارند. تاکنون در مورد داوری حرف نزده‌ام و بعد از این هم چنین کاری نخواهم کرد.

هاشمی ادامه داد: تمام اعضای باشگاه مهرام، بازیکنان این تیم و همکاران من برای قهرمانی زحمت کشیدند و من سعی کردم گوشه‌ای از کار را برعهده بگیرم.

سرمربی مهرام به طعنه گفت: همانطور که قبلا هم گفتم من مربیگری بلد نیستم و تمام نتایجی که تاکنون گرفته‌ام از روی شانس بوده است. ما قهرمان لیگ ملی شدیم و به ما انگ‌هایی زدند. امیدوارم جامعه بسکتبال احترام گذاشتن به یکدیگر را یاد بگیرند.

هاشمی در پایان گفت: پس از این قهرمانی‌ها ما باید لیگ را بررسی کنیم و ببینیم این بازی‌ها و این فینال چقدر به سود بسکتبال ما بوده است.

بسکتبال مصطفی هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر