کد خبر: 281148 A

هردوتیم قهرمان شدند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تیم‌‌اش را بهترین تیم این فصل فوتبال ایران می‌داند و معتقد است ماندن یا رفتن‌اش از جمع ذوبی‌ها مشخص نیست.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی پس از قهرمانی در جام حذفی در جمع خبرنگاران گفت: به نظرم نفت تهران و ذوب‌آهن هر دو قهرمان شدند. جوانانی امروز بازی کردند که همه آنها لیاقت پوشیدن لباس تیم ملی را دارند. این قهرمانی متعلق به هواداران ما است و به آنها تبریک می‌گویم.

گل‌محمدی ادامه داد: افتخار بزرگی است در 9 هفته اول لیگ روزهای سختی را گذراندیم و همیشه به بازیکنانم می‌گفتیم این روزهای سخت می‌تواند سکوی پرتاب ما شود تا آینده بهتری داشته باشیم و خدا را شکر که بازیکنان آرام آرام اعتماد به نفس پیدا کردند. کسی فکرش را نمی‌کرد ما قهرمان شویم.

وی با اشاره به مشکلات ابتدای فصل این تیم، توضیح داد:  با اراده آهنین و همت عالی توانستیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم و جزو 4 تیم بالای جدول باشیم. از همه عوامل باشگاه، هیأت مدیره، مدیرعامل و هواداران ذوب‌آهن و پرسپولیسی‌هایی که امروز تعدادشان در ورزشگاه کم نبود هم تشکر می‌کنم.

سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به روند رو به رشد این تیم اظهار کرد: با اجازه از تیم‌های بزرگی مثل سپاهان، نفت و تراکتورسازی باید بگویم ما بهترین تیم این فصل بودیم هم جام حذفی را گرفتیم و هم فوتبال زیبایی ارائه کردیم. از هفته دهم روند رو به رشد خود را آغاز کردیم و این روند تا آخر فصل ادامه پیدا کرد و تا آخر فصل توانستیم قهرمان شویم.

وی درباره شرایط حضورش در ذوب‌آهن توضیح داد: دوست ندارم مدام باشگاه عوض کنم اگر شرایط خوبی فراهم باشد می‌مانم. هیأت مدیره خوبی داریم که می‌تواند شرایط خوبی را فراهم کند. یک تیم خوب ساخته‌ایم و دوست دارم این روند را ادامه دهم اما ماندنم در ذوب‌آهن 100 درصد نیست. باید همه چیز مشخص شود و شرایط قرارداد معلوم شود البته مشکل خاصی برای ماندنم وجود ندارد.

جام حذفی ذوب‌آهن اصفهان یحی گل‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر