کد خبر: 281800 A

تورنمنت بین‌المللی جودو-بلاروس؛

2 جودوکار تیم ملی کشورمان صبح یکشنبه در دومین روز از رقابت‌های بین المللی بلاروس به دیدار رقبای خود می روند.

به گزارش ایلنا، این دوره از مسابقات تحت عنوان کاپ اروپا با حضور 277 جودوکار از 34 کشور صبح امروز در مینسک آغاز می‌شود. از این تعداد 183 جودوکار در بخش مردان و در هفت وزن به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی کشورمان با سه جودوکار راهی این دوره از رقابت‌ها شده که از این بین تنها ملایی و قاسمی نژاد به مصاف رقبای خود می روند.

جواد محجوب در وزن 100- کیلوگرم قرار بود به میدان برود که به دلیل سرما خوردگی شدید قبل از اعزام با صلاحدید پزشک تیم ملی اجازه حضور در مسابقات را پیدا نکرد و فقط در اردوی تمرینی بعد از رقابت‌ها تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

در وزن 81- کیلوگرم که 33 جودوکار حضور دارند، سعید ملایی دور نخست استراحت دارد و سپس با نماینده فرانسه پیکار می کند. ملایی در صورت برتری در برابر نماینده فرانسه ، دور سوم برنده مبارزه ازبکستان و بلاروس را پیش رو خواهد داشت.

امیر قاسمی نژاد هم در وزن 90- کیلوگرم در اولین دیدار به مصاف جودوکاری از کشور جمهوری چک خواهد رفت و در ادامه و در صورت پیروزی با جودوکاری از اکراین خواهد رفت. در این وزن هم 21 جودوکار حضور دارند.

در پایان این مسابقات یک اردوی مشترک تمرینی بین جودوکاران شرکت کننده برگزار خواهد شد که هر سه جودوکار کشورمان در این اردو حضور خواهند داشت.

بلاروس تیم ملی جودو رقابت سرماخوردگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر