کد خبر: 281860 A

نایب رئیس فراکسیون ورزش مطرح کرد؛

ایلنا: نایب رئیس دوم فراکسیون ورزش مجلس گفت: عده ای از دوستان مجلسی به دنبال این هستند که طرح واگذاری استقلال و پرسپولیس مسکوت بماند.

به گزارش ایلنا، سیدمهدی هاشمی درباره طرح واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: این یک قانون است که باید اجرا شود، برای اجرا هم باید پیش‌نیازها و مقدمات آن هم فراهم شود از جمله این که آقای نجف نژاد و تعدادی از دوستان به دنبال این هستند که با توجه به یکسری از دلایل کارشناسی فعلا این طرح مسکوت بماند .

نماینده مردم تهران در مورد اداره این باشگاه‌ها از طریق جذب اسپانسر خاطر نشان کرد: به هرحال اسپانسرها باید ورزشی باشند. در مورد استقلال و پرسپولیس به دلیل حساسیت‌های خاصی که وجود دارد باید با دقت و توجه بیشتری و با رعایت اصول و شرایط موجود تصمیم‌گیری شود و به طورحتم اگر قرار باشد این باشگاه‌ها با اسپانسر اداره شوند باید با رعایت چارچوب و قوانین باشد و شاید بتوان گفت حضور اسپانسر برای حداقل یک دوره گذر بد نباشد ، حتی شاید آن اسپانسر در آینده بخشی از مالکیت را عهده دار شود.

نایب رئیس دوم فراکسیون ورزش مجلس در خصوص سقف قرارداد باشگاه‌ها نیز عنوان کرد: این موضوع قانون نیست. علاوه بر این مصوبه‌ای هم در مجلس درباره این‌که سقف قرارداد بازیکن‌ها چقدر باشد، وجود ندارد. این موضوع در مجلس مصوب نشده و به نظر من مصلحت نیست مجلس وارد این موضوعات شود ولی اگر مجلس قانونی را تصویب کند به طور قطع همه باید خودشان را با آن قانون تنظیم کنند.

مهدی هاشمی واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس نایب رئیس فراکسیون ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر