کد خبر: 284895 A

گفت‌وگوی اختصاصی رئیس فدراسیون والیبال با ایلنا

ایلنا: رئیس فدراسیون والیبال برتری 3 بر صفر ایران برابر آمریکا را نتیجه‌ای غیرقابل پیش‌بینی دانست.

محمدرضا داورزنی در گفت‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به دیدار دیشب تیم‌های ملی والیبال ایران وآمریکا که با برتری 3 بر صفر تیم کشورمان به پایان رسید اظهار کرد: بازی فوق‌العاده‌ای بود. پیش‌بینی این را می‌کردیم که بتوانیم آمریکا را در خانه شکست دهیم. ما روزهای گذشته به برد در این دیدار می‌اندیشیدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کردید با حساب 3 بر صفر تیم ایالات متحده را به زانو درآوریم؟ توضیح داد: ما از بچه‌ها خواستیم بازی خوبی به نمایش بگذارند و این اتفاق هم افتاد. آن بازی خوب تبدیل به نتیجه‌ مطلوبی برای تیم ملی والیبال شد. این پیش‌بینی ‌که آمریکا را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهیم، واقعاً سخت بود و فکر نمی‌کردیم ایالات متحده را با این نتیجه شکست دهیم اما بچه‌ها آنقدر خوب بازی کردند که به این نتیجه عالی رسیدیم.

رئیس فدراسیون والیبال درباره دلایل موفقیت تیم کشورمان گفت: بازی بسیار خوب بچه‌ها که با حمایت بی‌دریغ تماشاگران توام شد، دلیل اصلی برتری ایران در این دیدار مهم و حساس بود. وقتی تماشاگران به کمک ملی‌پوشان آمدند، بچه‌ها نتیجه بهتری گرفتند.

آیا تیم ایران در ادامه می‌تواند این روند را حفظ کند و جشن صعود از گروه B لیگ جهانی را بگیرد؟ داورزنی در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: قطعاً، چرا نه؟! انشاالله با حفظ شرایط مطلوب تیم ملی والیبال، در ادامه عملکرد موفق بچه‌ها را می‌بینیم.

 

تیم ملی والیبال محمدرضا داورزنی لیگ جهانی والیبال 2015
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر