کد خبر: 284905 A

درنشست هیات مدیره با برانکو مطرح شد؛

سخنگوی باشگاه پرسپولیس جزئیات جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه با برانکو را تشریح کرد. در این جلسه سرمربی سرخپوشان ضمن ارائه فهرست بازیکنان مورد نظرش از برنامه‌هایش دفاع کرد.

به گزارش ایلنا، حسین عبدی درباره برگزاری جلسه هیات مدیره پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: به دلیل اینکه زمان را از دست ندهیم و با توجه به اینکه برای آماده‌سازی هر چه بهتر تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه‌های سرمربی تیم باید هر چه سریعتر وارد عمل می‌شدیم و با توجه به اینکه برانکو ایوانکوویچ صبح جمعه وارد تهران شده بود، از سوی مدیریت باشگاه برنامه‌ریزی شد تا جلسه‌ای به اتفاق سرمربی تیم داشته باشیم.

وی افزود: این جلسه ساعت ۱۶ روز جمعه با حضور علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی، بنده و برانکو ایوانکوویچ و رضا چلنگر آغاز شد و تا ساعت ۱۹ ادامه پیدا کرد. در ساعت ۱۹  برانکو جلسه را ترک کردند ولی سایر اعضا جهت پیگیری برنامه‌ها نشست را به مدت ۳۰ دقیقه دیگر ادامه دادند.

عبدی ادامه داد: در این جلسه طاهری از برانکو خواست درباره نفرات مورد نظر خود و برنامه‌های آماده‌سازی که در نظر دارند توضیح بدهند. در ادامه روی این برنامه‌ها و اینکه چگونه باید انجام شود صحبت شد. همچنین از ایشان خواستیم فلسفه خود درباره تیم و اینکه چه اهدافی را دنبال می‌کنند را مطرح کنند. متقابلا اعضای دیگر نیز فلسفه باشگاه را مطرح کردند و اینکه چگونه باید آنها را با یکدیگر تلفیق کرد. خوشبختانه نقاط مشترک زیادی در دیدگاه‌ها و فلسفه‌ها وجود داشت.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این جلسه ضمن اولویت خوانده شدن تیم بزرگسالان از سوی باشگاه طاهری، وی از برانکو خواست در بخش زیرساخت‌ها، آکادمی فوتبال و تیم‌های پایه نیز با باشگاه همکاری داشته و برنامه‌ریزی کنند تا به این ترتیب از تمام ظرفیت‌های ایشان استفاده شود که در این ارتباط برانکو ایوانکوویچ نیز از پیشنهاد باشگاه استقبال کردند.

حسین عبدی در ادامه گفت: در این جلسه با اعلام اینکه اولویت باشگاه در تیم بزرگسالان جذب بازیکن خواهد بود، مقرر شد اقدامات در این ارتباط هر چه سریع‌تر آغاز شود. نکته بعدی چگونگی اردوها، زمان آنها، تدارکات مورد نیاز و تاریخ بازی‌های دوستانه بود. در این بخش‌ها تلاش باشگاه این خواهد بود که با وجود حداقل زمان موجود، برنامه‌های مورد نظر سرمربی در زمان مقرر انجام شود. در این جلسه با هماهنگی و همفکری ایوانکوویچ تلاش شد تمام موارد مورد نظر مورد بررسی قرار گیرد.

سخنگوی پرسپولیس در پایان با اعلام اینکه تمرینات پرسپولیس از فردا طبق برنامه آغاز خواهد شد، به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: با هماهنگی برانکو تلاش خواهد شد تا شرایط لازم جهت آماده‌سازی هر چه بهتر تیم طبق برنامه تدوین شده فراهم شود.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ هیات مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر